• en kısa zamanda adının duyulmaya başlayacağına emin olduğum film.

--- spoiler ---
    sen o fırıldağı öyle döner halde bırakacaksın da birisi gelip onun devamını anlatmayacak! holywood'da olacak şey değil!
    --- spoiler ---

acik hava tımarhanesi ukte vermiş ama bu filmi seyreden bir çok kişi bu düşüncededir bence. mesela ben ukteyi yazmaya başlayana kadar görmedim doğrusu.
  • öncelikle; (bkz: rezerved)
    çekilmesi durumunda bütün büyünün kaybolacağı film.
  • (bkz: deception)
  • --- hard spoiler ---

rüya sahnelerinde elinde parmağında yüzük var cobb'un, orjinal sahnelerde yok. buradan anladığımız üzere sondaki sahneler gerçektir, topaç da düşmüştür.

--- spoiler ---

dolayısıyla 2. filmin çıkması pek söz konusu değil.
  • rüya hırsızlığı temasını ilk kez işleyen bir yapım olması nedeniyle 2. filmin kesinlikle çıkacağını düşündüğüm film.hollywood sektörü tutmuş yeni konulu filmi suyu çıkana kadar önümüze serer.yönetmen istediği kadar artiz olsun herkesin rededemeyeceği bir teklif vardır.sondaki sahnede herkesin gerçek olamayacak şekilde birarada olması birbirine selam çakması çoğu insana rüyadır izlenimi vermiştir.bu izlenim bile yeterlidir ucu açık bittiğine.
  • dün gece itibari ile 1 i izledim şuan sayfa sayfa sonunu öğrenmeye çalışıyorum!!!
  • inception'ın devam olabileceğini düşünmek bile saçma geliyor. hayır ne anlatacak ki...
    öncelikle ilk filmin sonundaki muallak çözülmüş olur, filmin büyüsünü bozamaktan öteye geçmeyecek bi girişim olur

tanım: nolan'ın asla ama asla çekmeyeceği filmdir
  • nolan'ın böyle bir ucuzluğa gireceğini düşünmüyorum. senaryo bakımından çıkmaza girince, çok tutmuş eski yapımının devamını çekmek onun klasına yakışmaz diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap