şükela:  tümü | bugün
  • inci diye anılan ayakkabı ve deri mağazalarının esas adı..
    genel müdürlükleri hadımköyde bulunup totalde 50 ye yakın mağazaları var..
  • capslı bir web sitesi olan şirket.

http://www.incideri.com.tr/
  • rezalet bir internet satış organizasyonu olan firma. sipariş alma, alınan sipariş hakkında bilgi verme ve müşteri hizmetleri konusunda çok kötüler. müşteri hizmetleri dediğime bakmayın, okuyan da hizmet var zannedecek. 2 gün boyunca ne attığım maillere cevap verdiler, ne de telefonla herhangibir yetkili veya yetkisize ulaşabildim. santraldaki kızın tek söylediği "şu anda çokyoğunlar efendim" den ibaret. kara listeme ekledim kendisini.
  • inanılmaz kötü web sayfasına sahip şirket.
  • daha önce hiçbir ürününü almamıştım. geçen ay kendime bir çizme aldım burdan çokta uygun bir fiyatla. bir kaç kere giydikten sonra çizmenin kenarlarında bulunan çıtçıtlı aksesuarlardan biri düştü. mağazaya geri gidip bunun aynısından nerede bulabileceğimi sordum. gidin ayakkabıcıda yaptırın dediler kaba bir şekilde.bütün ayakkabıcılardan sormama rağmen ne aynı deriden ne de aynı çıtçıttan yapabildiler.2 hafta giymedim çizmeleri ve internet sitelerindeki adrese mail attım durumumu anlatan.hemen cevap geldi ve sorunu çözeceklerini söylediler.aynı parçayı ise ertesi gün kargoya verdiler.yani demem o ki mağazalarındaki elemanları genelde kaba ve ürünü sattık işimiz bitti mantığında olsada merkezdeki müşteri temsilcileri gayet anlayışlı ve yardımsever.çizmeleri de güzelmiş ayrıca kalite olarak.
  • ürünlerini fason olarak ürettiren pabbacı, belirli bi standart tutturamamasına şaşırdım dersem yalan olur...
  • modelini beğendiğim için ard arda aldığım birkaç ayakkabısında aynı sorunu yaşadığım, (açılma - kopma v.s) *ayakkabı üreticisi. üstelik bu ayakkabıları da üst segment fiyatında satması da enteresan. birinin tamiri için 1 hafta, değişimi için bir hafta, diğerinin tamiri içinse 10 gün beklettiler, üstelik katettiğim yollar, bunların parası, harcadığım zaman emek, yaşadığım sıkıntılarını saymıyorum bile. artık kapısından bile geçmeyeceğim. üstüne kötü anılarımı da paylaşacağım.
  • şimdi düşündüm de, bugüne kadar en çok ayakkabı ve çizmeyi bunlardan almışım. hiç ama hiç birinde de en ufak bir sorun yaşamamışım. ne yazık ki aynısını hotiç ve nine west için söyleyemiyorum. onlardan her ne aldıysam pişman olmuşumdur. gerçi yine almaya devam etmem de, benim zayıflığım ayrı şey.

bir de bu inci'nin kalıpları standart değil ya hu, bi 37 aldıysam bi 38 alıyorum istisnasız.
  • zamanında inci sözlüğün google sıralamasında geçmek için uğraştığı deri markası. anlaşılan başarmışlar.
  • iflas ettiğine dair bir söylenti duymuştum.sözlükten de bakayım bizim çocuklar biliyordur bir şeyler,dedim;meğer geçen sene de benzer söylentiler varmış.

doğru-yanlış bilmem ama artık çin'de yapılan ayakkabıların satıldığı,dandik ayakkabı firmalarının mantar gibi türemekte olduğu şu ortamda,memleketin ihtiyacı olacak türden bir ayakkabı markası ve bir deri firmasıdır.iflas ederse çok üzülürüm.