şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yapılırsa iyi bir ortaklık olacağını düşündüğüm taşınmadır. ortaklık yapacak gruplara getirisi yüksek olacağına şüphem yok. ayrıca yani böylece hem içimizdeki duyarlı taraf duyarlılığını abartmaya gerek duymayacaktır. hem de eksi sözlüğün sol frame konusunda yeni gelişmelere gitme potansiyeli doğacaktır.

şuradan aklıma düştü, öncelikle sol frame geliştirilmezse çok aldatıcı bir yere dönüştü. (bkz: sol frame sorunları) olup biteni takip etmek imkansız. ayartıcı başlıklar sanki bilerek önümüze koyuluyor. bel altı vuruluyor. açıkçası ben bir yandan duyar kasarken öte yanda gidip vegan/vejeteryan sevgiliye oral seks yaptırmak tarzı başlıklara yazmakta zorluk çekiyorum. başlığı gündemde tutma riski söz konusu. ve ikiye yarılmamıza gerek yok. bence reklam alan bir sözlüğün bel altını kaldıramaması kadar sahte bir durum olamaz. belki de umursamamalıyım. her ne ise...
  • abazaların ekşi sözlük’teki reklam potansiyelinin ölçülüp biçildikten sonra karar verilmesi gereken hede olabilir diye düşünüyorum. yazarlar olmasa da belki sözlük yönetimi ölçüp biçer. yahut trilyoner kısmının umrunda olmayan bu tartışmalar yeni seksi başlıklara evrilerek rahatsızlık vermeyi sürdürürler. bence hava hoş. yazarım diye kendimi avutmada problem çekmem. zaten sözlüğün seksi başlıklarla daha çok tıklanma oranı elde ettiğinden de şüphem yok.
  • inci sözlükte olması gereken başlıklar dediğimiz türden şeyler ekşi sözlük sol frame kapsamında yüzde elliden fazla belirince akla gelebilecek bir dilektir. (bkz: sol frame sorunları)