şükela:  tümü | bugün
  • ccc sabaha karşı tayfa ccc

tanım: günümüz internet ve sanal alem jargonunun büyük bölümü bu yazarlardan çıkmıştır. yaptıkları işler hatırlandığı kadarıyla aşağıda listelenmiştir.

edit:

nerde o eski ziyaretler?
    anlık uydurulan kahramanlar, fenomenler, reisler.

dedeler, korkunçlu karı, sönmez reis. link açmaya korkarım hala bunlar yüzünden.

baykuş reyiz, boz baykuşlar. çok büyük bir oluşumdur.

halim baykuş mesela. realizm ve sürrealizm akımını aynı anda benimseyen, tam bir incici. wikipedia sayfası açıldı halim baykuş adına vay amk. facebook’ta yüzlerce halim baykuş vardı. unutmamam o geceyi. çok büyük bir işti.

işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ. bu başlık için milyonlarca entry girildi. dünyada bu kadar anlamsız bir cümle için o kadar şey yazılmamıştır. gerçek bir efsanedir.

kürdan dayı vardı. hala aklıma gelir. kahkaha atarım.

ccc bordolu reyiz ccc toplu fotoğraf görünce haşa gözlerim arar, üşüyoruz bordolu reyiz.

@2 ler hakkında konuşmak istemiyorum. çıkar şimdi birisi @2 lik yapar.

iş bankası önündeki randevu ve canlı izlemek, çok büyük bir işti buda.

liverpool ülkü ocakları.

twitter hackleme obamının takip etmesi. facebook hackleme. dünyaya mâl olan yazarların yaptığı büyük işler.

radyo tv ziyaretleri herkes tarafından bilinen olaylar.

harun abi. 12,5 falandım. berber muhabbeti. özet geç piç. okuyanı gibsinler . yolla pampa. up up up. sis atma oç. şimdilik aklıma gelenler bunlar.

adana limanı capsli. habire gotten zarto nun fikir babasıdır. adriana lima’yı duyunca, görünce hala tebessüm ettirir. sarışın hala gözlerimin önünde.

karadeniz neden türkiye’nin üstüne dökülmüyor başlığındaki bilim fırtınası hala en iyilerdendir. tez yazılması, ders olarak okutulması gerekir.

blog tv ziyaretleri. boşalan çıksın kasıyor. saçlar lens mi. bunları şimdi günlük hayatta hala kullanıyoruz. tamamen anonim oluşan jargonlar. milyonlara mâl olmuş.

zaman zaman hatırlandıkça editlenecektir.

hepinize selamlar olsun. çok güzel zamanlardı.

unutmadan;

çatıda snip...
  • içinde bulunduğum grup. cevahir saldırısından sonra baya bi kopmalar oldu, reyizler ayrıldı sözlükten ortalık ergenlere kaldı.
  • sevgi koyduğumun yerinde +1 ile katıldığım gibik fakat özel tayfadır.
  • dahil oldugum tayfa. blog tv yayini yapan cok unlu bir panpaydim. bir kac program trollemisligim bile vardir.
    (bkz: hey gidi gunler hey)
  • twitter hacklenirken oradaydım, elemanın biri kendi hesabını obama'ya takip ettirmişti.
  • (bkz: +1)
  • ulan şimdi burayı okuyunca aklıma geldi. inci sözlüğü açıp nostalji yaptım. gözlerim doljmfkhgh. şaka şaka, hep yarak kürek şeyler yazmışım. hey gidi hey!
  • bununla ilgili ilk konuşacak olan benimdir herhalde. ben üye olduğumda 2009 sonu idi. sonrasında co-mod oldum. üstüne inci radyo'da yayın serüveni.. ibne serkan harici ilk yönetici kadrolarıyla muhabbetler. sahurda bile 100 insanın oturup yayın dinlemesi. yayına kız gelince kafayı yiyenler. inci sözlük cs 1.6 sunucusunun açılıp, üstüne admin olarak sürekli ibneliğine çaktırmadan bind komutuyla millete silah atmalar, boz baykuşlar olarak ibb'nin taraftar grubu olmamız ve 50 tl ile atkı bere forma kombinesi almamız..

okan'ın aranması, twitter olayı, ahmet abi, ilk günlerde yayın basmalı operasyonlar, hikayeler, yardımlar, haxball, kavgalar, tanışılan insanlar, halı sahalar, zirveler, jargonlar, dedeler, inciswfler, bıyıklı genç forvet gibi modlar..

bir de bu parça vardı hatırlayan varsa link. ne güzel şarkıydı.

güzel günlerdi. o zamanları yaşayan insanların çoğuyla konuşuruz. şimdi ise yazarlığımda gammazlık kalmış sadece. sözlüğün piç gammazı ünvanı kaldı öyle.

edit: çok mesaj geldi. bizim gibi ne çok insan varmış o en güzel vakitlerinde olan. buradan datura, good girl, aminiyirim, mal adam, hamdi sopayı getir, küfürbaz haydo, şarlot piçi ve jane eyre kaşarına, vın vın vın parçasıyla ve yayın kapanışlarında şl müziği çalan mavi guest'e, am biti leyla, attırıyorum, sowhat, msn'de mayın tarlası oynamaktan bıkmayan merve orospusuna, sözlükte hikayesiyle darlayan miami'ye ve o.ç. feta'ya ve kölelerine selamlar. özellikle "mal de baga" sana selamlar. çakma inci'de olan inci ana'ya bile selamlar. eğlendik ve bitti ama hayatımızın bir döneminde böyle bir şey yaşadık diyebileceğiz.

edit2: radyoda good girl ile demo yayını yapılmıştı hatırlayanınız var mı? insanlar demolarını yolluyor, yorumluyorduk. ulan te o zamanlardan en az 10 bin kişi radyodaydı hey gidi..
  • televizyon kanallarına içinde "inci" kelimesi geçen mailler atıp canlı yayında söyletmeye çalışılan ziyaret adı verilen şeyler yapılırdı.

şimdi o tayfanın çoğu evlenip barklanmıştır muhtemelen.