şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izmir içi ev temizliği, ofis temizliği, koltuk yıkama hizmeti veren bir şirket.
    bekar bir çalışan olarak yoğun iş hayatında haliyle ev temizliğine ne halim ne de dermanım kalmıyordu. bikaç kez armut ve mutlubiev’den hizmet almıştım ama her seferinde sorunlar yaşadım ve karşımda doğru dürüst muhattap bulamadım. bunun üzerine bir arkadaşımın tavsiyesiyle incievim temizlik şirketini aradım ve ertesi gün bir personel gönderdiler bana. gelirken de yanında tam techizat temizlik malzemeleri, bezlerine kadar getirmişti. akşam geldiğimde ev pırıl pırıl mis gibi kokuyordu. sanki annem gelip temizlemiş gibiydi. ondan sonra düzenli almaya başladım. istediğim taktirde ütüden tut yemeğime kadar herşeyi yapıyor gerçekten. şirket çalışanları da hem çok mütevazi hem de kesinlikle aç gözlü değiller. işin bir güzel tarafı da www.incievim.com adresine girip direk kredi kartıyla hatta taksitle ev temizliği
    hizmeti alabiliyorsunuz. fiyatları da gayet uygun geldi bana. gündelik sigortasız çalışan ne idiği belirsiz insanlar bile daha fazla para istiyor. hem sorumluluğunu bilen ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir şirket. bi keresinde lavabodaki dolabın camı kadın çalışırken nasıl başardıysa çatlatmış. ilgililere ilettim 2 gün sonra yenisini takıp getirdiler hemen. duyduğuma göre istanbul’da da yakında hizmet vermeye başlayacaklarmış. bekleyip göreceğiz..
  • şirketin adı neden "inci evim temizlik" değil de "incievim izmir temizlik şirketi" ? çünkü ekşi sözlük'ten backlink alınca ve başlık tagında "izmir temizlik şirketi" geçince arama motorunda direkt bir numaraya oturuyorsun. ertesi gün siparişler akıyor... yersen!

tanım: şirket.
  • kesinlikle hizmet almamanız gereken bir izmir temizlik şirketidir.
  • ailenizin backlink servisi (bkz: ekşi sözlük)