şükela:  tümü | bugün
  • paşabahçe mağazalarında rastlaştığım ilginç bir kolonya türü.
  • tesadüfen hakmar mağazasında bulduğum, marmara kolonyanın ürettiği, kokusunun hiçte fena olmadığı ve kokusunun bir zamanlar içinde zamanın en son model arabaların fotoğraflarının çıktığı turbo sakızlarının kokusuna benzettiğim alınası kolonya çeşidi.
  • tinercilerle empati kurmama yardımcı olan muhteşem koku.
    artık bir bağımlılığım daha var. vatana millete hayırlı olsun.
  • boşa gitmesin, zebil olmasın diye spor ayakkabımın içine döküyorum arada.

incir reçeli sendin new balance...
  • tıraş sonrası yüzüme sürdüğüm güzel koku. bi de lavanta kolonyası var ki sanırsın memlekete bahar geldi.
  • her daim ofiste bulunması gereken sihirli iksir. sinirlendik , mobbing uygulandı, yaptığımız satışın havalesi hesaba düşmedi , hakkınızda dedikodu döndü yada en kötüsü şlak diye mesai yüzünüze vurdu ve dipçik gibi biriyle son bir kaç gündür hayalini kurup beklediğiniz quickie ye gidemiyorsunuz....
    panik yapmayın , bu kolonyadan oranıza buranıza bolca sürün dakikalar sonra sizi cennetin minimum üçüncü katına sevk edecektir.
  • bu aralar müptelası olduğum kolonya. uzunca bir süre parfüm yerine kendisini kullanacağım.
  • reklam gibi olmasin tarişinkini güvenle tüketebilirsiniz içinde etanol var, metil alkol değil. ben denek olarak ictim bildiriyorum birsey olmadi/
  • alaçatı "ice" kolonyası ile beraber vazgeçilmezimdir.
  • kolonya olmaktan çıkmış parfüm niyetiyle kullanılan muazzam üstü koku.