şükela:  tümü | bugün
  • benim queen elizabeth olmamla ayni olasiliktadir...
  • sıkar biraz.

l'si var mı bunun?
  • hükümetten böyle çıkışlar görmek gerçekten güzel
  • bir zamanlar sırf kapatılmadığı için 'amerikan uşağı olduk hamınaaa' denilen yer için şimdiyse 'dış politikada olabilecek en kötü hamle' diyolla.
    oha artık editi: ne mesajlar geliyor ne mesajlar. sözlük bu kadar kutuplaştı mi lan. bir entari bu kadar favorilenip bu kadar eksilenebilir.

edit: söylemeden edemiciim. karakterinizi sikeyim.
    edit2: amma kötülediniz ha. evimin camından gördüğüm incirliği benden çok seviyormuş herkes. karakterinizi tekrar sikeyim.
    edit2:mesaj yağmaya devam ediyor. 'haklısın müdür bu insanlara yaranılmaz' diyen de var
    'kapatılmaması gayet mantıklı amerika bizi fena yapar' diyen de.
    hala eksilenmeye devam ediyor. en kötüler listesine adaylığımı koydum an itibarıyla
  • erdoğan'ın canlı yayında yalanladığı beyan.hatta "bu işler şeref bey'e düşmez" minvalinde laflar etti.
  • incirlik askerliğimi yaptığım yerdir. kimse kusura bakmasında o biraz zor. metrekare bazında türklerden çok abd' lilerin binalarının bulunduğu bir yerdir incirlik üssü.
  • yine beşiktaş mağdur olacaktır.
  • sonunda "incirlik üstü dedim üssü demedim" şeklinde tatlıya bağlanacak durum.
  • bazı arkadaşlar amerika ile aramızdaki gerginliğin boyutunu anlayamamışlar.

amerika ile tarihimizin en gergin günlerini geçiriyoruz. amerika, saldırıya uğramış olan nato müttefikine yardım etmediği gibi müttefiklerinin karşısında yer alan güçlerle işbirliği yapmayı tercih ediyor.

2016 başkanlık seçimlerine kadarki sürede çok bomba gelişmeler olabilir.

• .....