şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı, hoş gelmiş.
  • "kopek" demek suretiyle bana hakaret etmis sozluk yazaridir. kendisi hakkinda suç duyurusunda bulunacagim, mahkemede gorusecegiz kendisiyle. insallah.
  • bana mesaj atmış fakat mesaj kutusunu kapattığı için sorduğu sorunun cevabını yollayamadığım yazar.
  • bu yazar arkadaşın aklı eksik biraz.
    mesaj atıyor istediği gibi, ama mesaj alımını kapatmış.
    ekşisözlük yönetimi el atmalı; mesaj alımını kapatanlar aynı zamanda özelden mesaj yazamazlar! yok öyle dünya. çakal seni!
  • hakkında yazılan hakaretleri hayretle okumakla birlikte "iyi ki böyle olmuş da ağzından lağım damlayanlarla muhabbet uzun uzun sürmemiş." düşüncesine kapılmış bir yazardır.

ayrıca ekşi sözlükte "sadece takip ettiklerim bana mesaj yazsın." butonunu işaretledikten sonra söz konusu eylemi unutmuş ve aylarca sözlükte o şekilde takılmıştır.

sözlüğün yönetimsel olarak kimseden mesaj almayanlara mesaj hakkı tanımaması gibi sadece takip ettiklerinden mesaj alma seçeneğini seçenlere de takip dışında mesaj hakkı vermemesi gerektiğini söz konusu yazar örneğinden düşünmekteyim. eylemim dalgınlıkla yapılmış bir eylem de olsa çakallıkla ve aklı eksiklikle itham edilmem hem iddia sahibinin terbiyesizliği hem de sözlüğün bug'udur.