şükela:  tümü | bugün
  • saatlerce uğraşıp*, yazdığı egzantrik sözlük şiirinden beklediği reaksiyonu alamayınca, forum kültüründen aldığı yanlış yönelimlerle sanatçı tribi atıp, bir daha şiir yazmamaya karar vermiş ekşi şairdir...
  • az önce msn'de rapidshare linkleriyle baş edebilme yolları üzerine gayet ciddi, seviyeli ve bilimsel bir tartışma gerçekleştirirken birden o mükemmele çok yakın ortamın içine ederek "iyi arkadaşımla fotoğraftayım, benim bu çıplak fotoğrafta, ama başkasına yollama :)" şeklinde bir ileti ve zip dosyası yolladı kendisi. ben bilinçli bir bilgisayar kullanıcısı olarak bu gencimizi virüs yediğine dair bilgilendirerek vatandaşlık görevimi yerine getirmiş olsam da bununla yetinmeyip kendisiyle bir şekilde muhabbeti olan masum insanları da uyarmak isterim buradan.

kulağıma gelen bilgilere göre bu virüs* ancak bir başkasından aynı iletiyle birlikte yollanan dosyayı kabul edip çalıştıranlara bulaşıyormuş. bu da demek oluyor ki kendisi arkadaşlarının çıplak fotoğraflarına çok meraklı bir insanmış da haberimiz yokmuş. rapidshare'den geceler boyu indirdiklerin yetmedi, kirli işlerine şimdi de arkadaşlarını mı alet ediyorsun be olm? ölseydim de bu günleri görmeseydim. yazık, çok yazık...
  • doğum günü bütün adult forumlarında coşkuyla kutlanan yazar... duyduğuma göre doğum günü hediyesi olarak sabahtan beri yüzlerce +rep almış, terazisi defalarca parlatılmış bu kardeşimizin...

her ne kadar konu kısmına britney spears yazıp, içeriğe zenci fotoğrafı koyan bir dostumuz olsa da emeğine saygı duyuyor ve doğum gününü ben de en içten dileklerimle kutluyorum.
  • son zamanlarda delikanlılığa sığmayan hareketlerde bulunan. bırak verdiği sözde* durmayı, üstüne "hayallerde yaşıyorsun aslanım" diyerek racon kesebilen bir isim. (bkz: #11003038)
    muhtemelen bu entryden sonra "ben racon kesmem, kafa keserim" bile der. yok anam babam, ar namus saygı filan poşete girmiş.
    neyse her ihtimale karşı hazır cevap;

- polat'a bir, kosavalı'ya iki ulen.

edit: dil bilgisi öğretmenine üç
  • o mantiyi ba$kasi icin yaptigini bilseydim yemezdim. ayip etmi$.
  • uyarılarıyla "format yanlışları"mı düzelten, bu sayede buradan kısa sürede uçurulup ya da çaylak olup "ben bişey anlamadım bu işten, en iyisi ben sadece okuyim, canım sıkılmasın" pozisyonundan kurtulmama katkıda bulunan, teşekkürü borç bildiğim yazar.
  • son 30 günde 237 çaylağın yazar olmasına onay vermiş kondüktör.

edit: ocanal uyardı, en çok işlem yapan kondüktörmüş kendisi. nice çaylaklara da, damsız almıyoruz, hadi kardeşim hadi, demiş kondüktördür.
  • beni ivedilikle yazar yapması gereken insan. sözlük yazarlığı benim genlerimde var, "o nasıl oluyor" deme, sedat'ın kuzeniyim ben, genlerimiz kesişiyor. torpil olmasın diye sana geldim. ssg'nin selamı var sana. bence yazar yap beni.
  • silmem dedigim bir entryi sildigim icin tepeme cıkmı$,entryi burnumdan getirmi$ insan..*
  • dağınık ama içten kalemiyle sözlükte yılmaz erdoğan trendi'nin önde giden neferlerinden
    seviyo mu sevmiyo mu bilemem...

bu arada dikkatinizi çektiyse yaş mevzusuna hiç girmedim, ben biliyom girildi mi çıkılmıyo...