• red hot chili peppers, korn ve yeri gelince deftones lezzetlerini bunyesinde barindiran funky fresh grup.
    ilk albumleri "the fungus among us" uzunca bir sure "rare" formatindaydi, sohretleri artinca internetten pazarlamaya basladilar.. daha sonra "enjoy incubus e.p." ve arkadasindan "s.c.i.e.n.c.e."
    en sonunda "make yourself" gibi bir album daha cikarttilar, yine incubus, yine keyifli ama science'in tadi yok.
    ilk album haric digerlerine sahibim... :)
  • spawnın soundtrackindede bir parçaları var...
  • 2. albumleri cikti ama turkiye ye gelmedi, sanirsam da gelmeyecek.
  • uyuyan kadinlarla cinsel iliskiye girdigine inanilan bir tur iblis.
  • marillion'un 1984te cikardigi fugazi albumunden nefis parca
    "you can't brush me under the carpet
    you can't hide me under the stairs,
    the custodian of your private fears,
    your leading actor of yesteryear"
  • crowded elevator,pardon me, dj greyboy ilen yaptiklari familiar ve de orgy & limp bizkit & rammstien & korn ile tekrar ele alınan got the life parcasi ile hos, dinlenmesi tavsiye olunan grup
  • gene korn limbp bizkit ice cube rammstein ve orgyle ile olaya giristikleri twist ve yillarin klasigi jump around da ayri bi lezzettir.
    pardon me sozleri insani bi dakka ya adam ahahah super dedirten, i miss you ve drivein acoustic versionlari kafada soru isaretleri yaratan super grup.
  • sırasıyla
    -fungus amongus (ismine hayran olmamak elde değil)
    -enjoy incubus
    -s.c.i.e.n.c.e (albüme hayran olmamak elde değil)
    -make yourself
    albümlerini çıkarmış bir gruptur kendileri
    ayrıca vokaldeki brandon boyd arkadaşımızın yakışıklılığı da gözlerden kaçmıyor..
  • (bkz: succubus) ve hatta (bkz: tesebbus) .
  • türkiyede çokça dinleyenin olmamasının yanı sıra ecnebilerde de gereksiz bir pardon me takıntısının olduğunu fsolla yaptığımız muhabbetler sonucu gözlemledik.duyduğumda ulan ben bu şarkıyı dinledim bi yerde ama nerde diye düşünürken sona evet ya ölüdenizde ingiliz hatunlar spice girls kıvamında söylüyorlardı dönüp duruyolardı bunu dedim ve çıkarttım mizansenide...pardon me nin cıncınn versiyonunun yanı sıra bide acousticini yapmış adamlar.kutlarız...
hesabın var mı? giriş yap