şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli bir yayın hayatı olsun istiyorsa türk medyasında tasfiye edilen herkesi bünyesine katması gerekendir. yolu açık olsun.
  • kaynak
    arap varsa ben yokum. kimse kusura bakmasın...
  • düğün değil bayram değil, ingiliz asilzadeleri ne yapmak, nereye varmak istemektedirler.

sloganları: doğru, özgün ve saygın.

pazarda bu konuda koca bir boşluk ve hatta kara delik olduğundan bu boşluğu dolduralım demiş olabilirler tabi. ya da?
  • genel yayın yönetmeni nevzat çiçek olan sözde independent haber ajansı.
  • drupal 7 ile yapılmış.
    tasarım olarak fena değil. daha iyi olabilirdi. türkçe tüm hakları media arabia'ya aitmiş.
  • garip bir oluşum. neyi amaçladığı zamanla anlaşılacaktır. ancak dw, sputnik, voa falan olmayacaktır bana göre.

başında cihatçı ve suudi dostu bir isim var.
    nevzat çiçek'in ise ne olduğu biliniyor zaten.

haber masasında ise haber global kanalından ayrılanlar ağırlıkta.
    çevirinin başına da ulusalcı solcu bir ismi oturtmuşlar.
  • türkiye’de medya öyle bi hâle geldi, muhalif kanadın sesi öyle bi kesildi ki; muhaliflerin kendini ifade edebilmesi için bbc, deutsche welle, sputnik gibi yurt dışı kaynaklı medya kanalları ellerini ovuştura ovuştura ülkeye giriş yapıyor. sonuçta basın özgürlüğü ve tutuklu gazeteci konusunda dünya standartlarının üstünde olduğumuzu artık bütün dünya biliyor ve hareketini ona göre yapıyor
  • ülkede medya kalmayınca, global oyuncuların hedefindeki pazar haline geldik. hoş gelmiş diyelim.
  • "girişim, rus işadamı alexander lebedev’in sahibi olduğu ındependent digital news & media limited (idml) ile suudi arabistan araştırma ve pazarlama grubu (srmg) bünyesinde bulunan media arabia arasında imzalanan lisans anlaşması çerçevesinde gerçekleşti."

rus ve suudlar tarafından kurulmuştur, çok da heveslenmeyin. allah'ın suudlu arabı türkiye'de özgür tarafsız gastecilik yapacakmış hadi oradan.
  • ilk intiba olarak beğendiğim yayın organı.

yandaş basından bunalmış ve çoğunlukla yabancı ajansları takip eder olmuştum. şimdi bu yabancı ajanslara son eklenti de kendileri oldular.

rakiplerine göre sayıca daha geniş ve daha dolu buldum içeriklerini. umarım düzgün ve tarafsız yayın yapabilirler.