*

• yeni kurulan yeni bir haber platformu. türk sermayeli medyalar baskılar altındayken tutacağının farkında olmuşlar gelmişler.
  • drupal 7 ile yapılmış.
    tasarım olarak fena değil. daha iyi olabilirdi. türkçe tüm hakları media arabia'ya aitmiş.
  • türkiye’de medya öyle bi hâle geldi, muhalif kanadın sesi öyle bi kesildi ki; muhaliflerin kendini ifade edebilmesi için bbc, deutsche welle, sputnik gibi yurt dışı kaynaklı medya kanalları ellerini ovuştura ovuştura ülkeye giriş yapıyor. sonuçta basın özgürlüğü ve tutuklu gazeteci konusunda dünya standartlarının üstünde olduğumuzu artık bütün dünya biliyor ve hareketini ona göre yapıyor
  • ülkede medya kalmayınca, global oyuncuların hedefindeki pazar haline geldik. hoş gelmiş diyelim.
  • ilk intiba olarak beğendiğim yayın organı.

yandaş basından bunalmış ve çoğunlukla yabancı ajansları takip eder olmuştum. şimdi bu yabancı ajanslara son eklenti de kendileri oldular.

rakiplerine göre sayıca daha geniş ve daha dolu buldum içeriklerini. umarım düzgün ve tarafsız yayın yapabilirler.
  • nevzat cicegi gorunce kahveyi puskurrtum gazeteye, pardon ekrana iste !
  • okunabilecek haber sitelerim listesine sonlardan giren online bülten.
    arap vs vs diyenlere de şunu söyleyeceğim. ülkeye milyon arap girerken sesiniz yok, bir tane gazete girerken cingar çıkarıyorsanız; iki yüzlüsünüzdür.

edit: 3 demiştim vazgeçtim. içerikleri bir süre tartacağım.
  • independent kurumsallığının olmadığı site. sanki izin almadan açılmış havası veriyor.
  • yazar kadrosunda nezvat çiçek var, yayın hayatına 0-1 mağlup başlıyorlar.
  • yayinciligi dilediginiz kadar kirletin ama degerleri rahat birakin be kardesim. insana tarafsizligin guvenini veren independent gibi bir basligin altinda, kendini her firsatta ekranlarin onune atip partizanligini bas bas bagiranlarin idaresindeki ekibin haberlerini okumak icin alik salik biri olmaniz gerekiyor.

aklinizla alay ettirmeyin guzel kardeslerim.
hesabın var mı? giriş yap