şükela:  tümü | bugün
186 entry daha
  • bir maç iyi bir maç kötü oynayan ve sene sonu sözleşmesi bitecek victor oladipo karşılığında caris levert'i kadrosuna katan takım. harden takasında rockets'e gitmişti, gider gitmez pacers'a takaslandı.

levert 2 yaş daha genç ve epey formda. özellikle geçen sene şahane bir bubble dönemi geçirmişti, bu sene de benchten gelmesine rağmen yeterince iyi işler yapıyor. ilk beş çıkacağını düşünürsek pacers takastan muhtemelen karlı çıkan taraf.

oladipo ise maalesef müthiş başlayan pacers kariyerini sakatlık sonucu kötü kapattı. yolu açık olsun.
  • son takasların bana göre asıl kazananıdır. sezona zaten iyi girmişlerdi. şimdi ise oladipo gibi bir soru işaretinden kurtuldular. yerine gelen levert ise allstar çıkışını burada rahatlıkla yapabilir.

bir defa brogdon gibi bir komutanları var. oyunda ne yapılması gerekiyorsa onu yapan , takımını her zaman bir adım ileri taşıyan bir oyun kurucu. sezona zaten harika girdi , yavaş yavaş hakkı verilmeye başlandı.

bubble döneminde parlayan ve yapabileceklerinin fragmanını bizlere gösteren bir tj warren var. şu anda sakat ve sezona biraz yavaş girdi ama dönecektir, katkı verecektir. oladipo ile uyumları yoktu zaten. şimdi biraz olsun kafası rahatlamıştır.

her şeyi geçtim , bu senenin en büyük çıkışını yapan, babasının genlerini ve yeteneğini bire bir kopyalamış bir domantas sabonis var.

ligin en iyi blokçusu turner var. bunun yanında holiday kardeşler, mcconnell gibi isimler de çabası.

sonuç olarak bu yıl doğu'da ciddi bir atılım beklediğim bir takımdır pacers. maçlarını izlemek zaten keyifliydi, şu takasla daha keyifli bir yapıya büründüler.
  • sakatlık sonrası istedikleri seviyeye gelemeyen oladipo’dan vazgeçip son derece formunda bi caris levert aldılar. ben kendisinin pacers’da işleri düzgün giderse all-star olabileceğini düşünüyorum. tam istedikleri kalitede birini aldılar. ayrıca oladipo’nun da rockets’da kendine geleceğini düşünüyorum ki bu sezon biraz toparlamış gördüm kendisini. sonuç olarak gecenin bir başka kazananı oldular.