şükela:  tümü | bugün
 • bir adet internet sinema mecmuası:
  http://www.indiewire.com/
 • 2014'ün en iyi filmini oyluyorlar. sonuçlar şaşırtıcı grand budapest ile başlayan liste, lego movie ile devam ediyor. liste burada.
 • kutsalım.
 • (bkz: #35976286) monica belluci yazımıyla çuvallarındaki tüm incirleri berbat etmiştir.
 • ındiewire her gün güncellenen, bağımsız filmlerle ilgili bir haber sitesidir. bağımsız filmlere ek olarak, belgeseller, yabancı dillerde üretilen filmlere de odaklanan bu haber sitesinde bağımsız film endüstrsi ile ilgili film haberleri, röportajlar ve film eleşirileri yer alır.
 • şu sıralar suicide squad'ı yerin dibine sokmakla meşgul olan site. ulan bir kere kötülersin anlarım (ki bunların yaptığı kötülemek de değil, öyle bir puan vermişler ki sanırsın uwe boll filmi) ama her gün hit almak için sürekli suicide squad'a sallamak adilik resmen. dawn of justice'e de aynı muameleyi çektikleri için (beğenmemek ayrı bir şey, beğenmediğin filmin sürekli üzerine gitmek ayrı bir şey, tamamen art niyet) yaptıklarına pek şaşırmıyorum gerçi.
 • sinema sitelerinin akit'i. iyi ki the playlist bu salaklardan ayrılmış da rahat rahat salak diyebiliyoruz indiewire editörlerine. nedir akit'le benzerlikleri? efenim, sinemacıları twitter'dan hedef tahtasına koyuyor mu? koyuyor. sinemacılara haksız yere saldırdığı oluyor mu? oluyor. kişilerin kastetmedikleri şeyleri haberlerin, yazıların başlığına koyuyor mu? koyuyor. zerre utanıyor mu? hayır, utanmıyor, özür dilemiyor. bildiğin leş bir site. bir örnek vermek gerekirse: bryan cranston tecavüzle suçlanan harvey weinstein için "ileride 2. şansı elde edip etmeyeceği topluma kalmış" diyor. bu indiewire akbabaları tık için "bryan cranston, weinstein'in ileride 2. şansı elde edeceğini ve bunu hak ettiğini söylüyor," diye girdi haberi. adamlar sadece açıklamayı çarpıtmıyorlar, cranston'ı da hedefe koyuyorlar. bunu da haberi her gün defalarca kez yapıyorlar. zerre de gocunmuyorlar. akit'ten farksız.

  yaptıkları tek şey bu değil. iyice kudurdular. kuduz köpek gibi bulabildikleri her sinemacıya saldırmaya başladılar. woody allen'la çalışan herkesi istisnasız hedef tahtasına koyuyorlar. bu leş herifler nedeniyle, allen'la çalışan kişiler bu yüzden özür dilemeye başladılar. umarım yakın zamanda dağılıp gider indiewire.
 • sjw dininin mecmuasi. indie filmlerden dolayi takip ediyorken artik tamamen takipten cikardim. sirf sjw olmak adina kanitsiz olarak insanlari hedef gostermek, nerdeyse yalan haber yapmak, hedef gosterilen kisi hakkinda gunde 10 tane sacma hedef gosterici makale yayinlamak. hepsi var.
  amerikan liberallerinin yeni dini olan sjw dininin savunucusu bir cop mecmua.