şükela:  tümü | bugün
 • 2007 yazının potansiyel hit parçası. mustafa sandal'dan.
 • yakinda in'dir
 • eleştirilere rağmen bu yazın tartışmasız hiti mustafa sandal şarkısı.
 • bizzat bu şarkı sözleri ve bu parça için sayın mustafa sandalı tebrik etmek istiyorum. özellikle yurdumun sahil beldelerinde turist manitalarıyla birlikte belirlirli bir alkol sınırı aşıldıktan sonra dinlendiğinde bir sürü hoşluğa sebep olacak şarkıdır. şöyle ki;
  yağız türk erkeği şarkıyı bağıra çağıra söylemektir kolları arasındaki sarışın manitaya,
  - indir aşkımı daha daha indir
  indir terk edilmek bedava
  indir aşkımı daha daha indir
  indir vazgeçilmek bedava
  -mıstayfa what is that mean indiğr?
  -indir diyo, let down diyo dress diyo, yavrum diyo....
  - o yeah mıstayfa i'm let down my dress
  -allah diyorum allahhhhh....
 • tutsun, bu yaz her yerde çalsın diye yapıldığı o kadar belli ki (tamam amaç da bu zaten ama), bir o kadar da formülize ve sürprizsiz bir şarkı ki bu, sözlükteki tepkisizlikten de anlaşılacağı üzere * işte tam da bu yüzden asla tutmayacak bence.
 • indir sarkimi daha daha indir
  indir mp3ler bedava

  degildiyse bu sarkinin orijinali ben de neciyim. alabildigine bir jingle, bir reklam havasi sarkinin nakaratinda. lakin her jingle kirintisindan bir bandira bandira cikmiyor. klip ise, rnb kilikli hatunlar ve her zamanki gibi bagrina kadar acik gömlegi, 13 yildir degismeyen koreografisine itinayla yeni figürler eklemekten kacinan bir adet musti ile bu dönemde ekranlarda dönen en yavan islerden. nakarata giydirilen el kol parmak hareketleri ise sarkiyi sah iken sahbaz yapmis adeta. öte yandan sarkinin nakarati haricindeki kisimlardan buram buram doksanlar kokusu almak mümkün. lüzumsuz yayli partisyonlarini duymazdan gelebilirsek tabii ki. zira mustafa sandal'in akli olsaydi, bir, suc bende'den sonraki islerini insan icine cikarmadan önce bir bes tur daha düsünürdü, ki simdi soramasin suc kimde diye, iki, doksanlarin ilk yarisinda yaptigi isler kivaminda bir albüm yapip hali hazirda doksanlari mumla arayan nesle nokta atisi yapardi.

  sende bir sürü degisiklik var musticim
  bakalim nereye kadar
 • alt yapisi cok kalitesiz, turk pop'unun 90'larda ilk patlama yaptigi zamanlardaki o nostaljik gunlere ait olmasi gereken bir sarki.
  tam bir "bu kiz beni gormeli, bana kazak ormeli" sarkisi olmus,

  teknik altyapı bu kadar ilerlemisken, bu sarki 2007'de olsa olsa lubnan'da "yazin hit sarkisi" olabilir.
 • muhtemelen emule başında yazılmış bir mustafa sandal parçası.

  (bkz: download yuzdesini seyretmek)