şükela:  tümü | bugün soru sor
 • piercing konusunda işi somuna cıvataya getirme durumu.

  (bkz: makinalaşmak istiyorum)
 • conch piercing ile birlikte kulağa yapılan en şık piercing'lerden birisidir. küpe de siyahsa daha hoş oluyor:

  http://tinyurl.com/85uefmx
 • sevgilimin ablasında bir zamanlar bulunan piercing. kulağa tek yakışan piercing olduğu doğrudur fakat, her gün kremini bilmemnesini sürmesine rağmen o piercingin halini görmeniz gerekirdi. kulağından zar zor ben çıkarttım, kaç haftada anca iyileşti kulağı. demem o ki yaptırırken iki kez düşünün. zaten piercing falan yaptırmayın boktan bişey.
 • en çabuk 1 yılda iyileşiyor. darbe almamasına ve saç boyatırken boya değmemesine çalışın. uzun saçlarda saçınızdaki bakterilerin değmesiyle bile tahriş olabilen, alt üst deliklerinde sıvı dolu baloncuklar çıkartabilen piercinglerden biri.
  yani acısı değil bakımı dert. kulağınızı salin solüsyonuna sokmak çok zor. 4.5 aydır kulağımda hala kulağımın üstüne yatmıyorum. gece aldığı baskıyla tahriş olabilir. benimkisi özel sipariş tek çubuk yerine 2 parçalı ortada bir boncukla birleşiyor. bunu daha rahat buldum çünkü mikrop kaptığında kulağım şişmesine rağmen piercingin oynaması için hep yer kaldı böylelikle irin rahat aktı.
  gören her türk evladının, bunun küpe tabancasıyla yapılabilceğini ve ne kadar acıyabilceğini anlatıp artistlik yapmasına karşın sabırla nasıl yapıldığını anlatıyorum piercingdeki bilmem kaç mm lik çubuğun kalınlığını gösteriyorum. kimi susup saygı duyuyo kimi hala diretiyo.
 • takılan barbell'in biraz uzun olması gereken piercing. uçlardan biraz bol durması gerek yoksa sıkıyor, değişik, istenmeyen hallere giriyor.
 • yıllardır istediğim, bugün yaptırdığım güzel piercing modeli. canım çok kıymetli değildir ama yaptırırken acıyor ama dayanılmayacak bir acı değil. piercinginizi aklınıza geldikçe ileri geri oynatmak, merhemini sürmek iyileşme sürecini hızlandırıyor.
 • su an agzima sican bir tanesine sahibim. piercingcimin medikal bilgisi sayesinde yapilirken hic acimamisti ama birkac saat icinde yanmayla baslayan agri butun basima yayilan bir zonklamaya donusmus durumda. bakimi da inanilmaz zorluyor insani. ne kadar aman sac degmesin aman kiyafet takilmasin deseniz de o sizi bir gun aglatacak.

  edit: 3 küsür ay geçmiş üzerinden hala acı içindeyim sözlük. kaç kere iltihaplandı patladı sayamadım. bıktım artık ama bu kadar acı çektikten sonra çıkarmak da istemiyorum. aklı olan yaptırmaz.
 • yarın yaptıracağım hede. görelim bakalım ne kadar ağlayacağım merakla bekliyorum
  eşit:yaptırdım, acıttı ama şu an için mutluyum
 • güzel bir şey, fakat neden güzel olduğuna dair bir fikrim yok.
 • 2 senedir taktigim fakat dun cikarmak zorunda kaldigim cok sevdigim eski piercingim :( alt delik giderek disari dogru yer degistirmeye basladi, baktim deri iyice inceldi kopmadan ben cikariyim dedim. piercingciye gittim sordum senin kulagina zaten yapilmamasi gerekiyo bunun kulagin cok yumusak bu piercing icin dedi bi daha da yaptiramiyorum. sacma gelcek belki ama vucudumun bi parcasi gitmis gibi hissediyorum 2 senedir takiyodum cok uzgunum. piercing hakkinda merak ettigi sormak istedigi olan varsa yesillendirebilir.