şükela:  tümü | bugün
 • hababam sınıfının izcilik macerasında adı geçen oba. adını malum inek şaban dan almıştır.
 • -inek obaaasıııııııııııııııııııııııııııııııı uyaaan!! 1 dakikaya kadar herkes flamamız altında toplansın. çabukk!! çabuk!! çaabuk!! izci erken kalkar! izci hiç uyumaz! bu ne biçim izcilik! kalk!! yürü! kaalk!! kalk! ! izci yürümez, izci koşarr! kalk yavru kurtlarım! izciii küçüklerini korurrr! kaaalkkk!!!! çabuuuuuuuuk!! çabukk oll! izci hayvanları sever! izcii çevik ve atiktir! izci herşeyi ihtiyatlı yapar! küçüklerini korur! büyüklerini sayar! çabuk oll! pantolonunu neden giymedin yavru kurt! tamam mı??
 • (bkz: saat alarmı)
  kuzenimin bana göndermesiyle uzun zamandir fenerbahçe marşıyla uyandıktan sonra şimdi de şener şenin bu talimatlarıyla uyanıyorum. bazen ürkünç olabilse de genelde keyifli bir uyanma.
 • cep telefonuma uyandırma melodisi olarak kayıt ettiğim (sabahı iple çekiyorum, bakalım nasıl hoplayacam) arka fonda hababam sınıfının o eşsiz klasik ezgisi ile şener şen'in seslendirdiği sahnenin geçtiği hababam izci kampı..

  -inek obaaasıııııııııııııııııııııııııııııııı uyaaan!! 1 dakikaya kadar herkes flamamız altında toplansın. çabukk!! çabuk!! çaabuk!! izci erken kalkar! izci hiç uyumaz! bu ne biçim izcilik! kalk!! yürü! kaalk!! kalk! ! izci yürümez, izci koşarr!
 • flaması kırmızı fon üzerine beyaz inek kafası şeklindedir.
 • bir whatsapp grubu ismi.
  sözlükten pek efendi, pek bi nüktedan,pek bi heredot abimin de içinde bulunduğu grup.
  afişe olmak istemediğinden benden rica etti.
  eğlenceli bi grup.
  miki
  bayan kahkaha
  yeşil gözlü yılışık
  çobanısı
  uzunların sülo
  çiçeron hanım
  yıldo
  mataman
  oki
  hakakari
  ve bizim üstattan müteşekkil sövüp saymanın gırla gittiği grup.
  hepsi de makinacı üstelik.
  bu da üstada gelsin...
  lacivert...
  ;)