şükela:  tümü | bugün
  • yurdumun tatil kosesi kemerde olan djlerinin harika performansları ile sukse yaratmış carsamba,cuma,cumartesi geceleri inanılmaz kalabalık olan ışık ve gorsel efectlerle muziğin buluştugu yeni olmasına kar$ın kemerde bir numara olan club dır
    özellikle musteri olarak gelen rusların bar ustunde dans sovları izlenmelidir.... istanbuldaki benzerleri kadar pahalı olmadıgını dusundugum mekan eğlenmek isteyen herkese tavsiye edilir

edit:imla
  • bira 7 milyon vodka 8 milyondu 3 hafta once itibariyle. muzikler hakikaten cok kaliteli. yaninda bunun bide aura diye bi disco var o da en az bunun kadar meshur. ama ona gitme firsati bulamadik.
  • aura'yla farklarını yazmak için boş zaman kolluyordum ama sağolsun teoman ve serdar ortaç konuyu detayıyla anlatmışlar son 5 gün içinde:

http://www.internethaber.com/…_detail.php?id=103684
    http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/7289831.asp

aura'da salonun ortasında dj'ler varken inferno'nun salonunda dans etmek, köpük partisiyle coşmak, ünlülerimizin yaptığı gibi kızlarla tanışıp 'arkadaş' olmak için kocaman bir boşluk vardır. aura'daysa ufak bir pist dışında dans edecek çok yer yoktur, herkes masasının önünde dans eder. bu bağlamda erkek popülasyonundan rahatsız olacak hatun kişiler için aura tercih edilebilir. ama inferno'nun daha cezbedici bir yer olduğunu görmezden gelmemek gerek.

inferno güzel bir yer... kemer güzel, şarkılar güzel, köpük partisi güzel, ruslar güzel... susuz ankara'dan bildirince daha güzel oluyor.
    (bkz: ankara'dan bildirdi)
  • danscıları, gerek kulüp içi, gerek kulüp dışı performanslarıyla:) en büyük rakibi olan club aura'nın danscılarına fark atar.
  • white & wet party konsepti hos.

(yalan lan resmen seksi iste)
  • antalya - kemer - deniz caddesi - no:1
    bağımlılık yapan mekan
  • kemer ve kumluca eşrafı ile içeride işletilen barlardan 1-2 adam kafalayan herkesin damsız girebildiği, girebileceği mekan.

arıyorsun barın birinin garsonunu veya barmenini, "babacım bize rezervasyon yaptır, gelince şişe açtırıcaz" diyorsun 4 tane sap çatır çatır giriyorsun.

tamam damsız girebilme mevzusunda esneklikler sağlayabilirsin ama bu mevzu garsonun, barmenin eline kadar düşmemeli hacı abi. hani ayrımcılığa karşıyım ama mevcut durumda bir sürü hanzonun girişini engelleyemezsin.
  • konseptin güzel,müziğin kaliteli,eğlencenin ise sınırsız olduğu mekan.rus dilberlerin bolca bulunduğu mekan.fiyatları dudak uçuklatıcıdır nitekim.
  • askerlik şubesi gibi bir yer.

içeri girerken "abi senin şortun varmış. sen bizim ortamızda dur. öyle gireceğiz. merak etme ben seni içeri sokacağım." diyen, başka birini de daha otelde kolsuz atletini değiştirten animatöre kanıp kaliteli bir yer sandık. meğer ki içerisi kemer askerlik şubesinden halliceymiş. şortlular, kolsuzlar... hatta kemer askerlik şubesinde kemerli normal gençlerin olacağını düşünürsek daha da kötü.

pitbull 'un dj setinin olduğu gece için net söylüyorum içeriye alınan tipler istanbul 'da değnekçilik yapıyormuş gibiydi. bir mekana 6 sap(hatta dallama) nasıl girilir? ben burada gördüm. genelde şişe bira 10tl, votka 20tl idi. neredeyse hiç türk kız yok gibiydi. hele ki sahne önündeki deri berjerlere oturmuş kalın müşterilerin yanına garsonlar tarafından gelip geçen kızlara buyrun oturun diye ısrar edilmesi bana hizmette sınır olmadığını gösterdi. göğüs kılları alınmış şekilde 4 arkadaş beyaz gömlek giymek, masa başında kıvılcımlı meşaleler yakıp "biz burada oturuyoruz ve çok eğleniyoruz" mesajı vermek, masaya oturan ilk kızla cep telefonundan fotoğraf çektirip facebook 'a yüklemek (ki kızlar 5dk sonra geri dönmemek üzere gitti), koskoca i-pad i sağa sola çevirip video çekim yapmak son club trendleriymiş. hele bir de mekan çıkışında olmuşları toplamayı bekleyen bir güruh vardı ki... gözler dönmüş o derece diyorum. tüm bunların dışında pist etrafındaki kulelerde dans eden kızlar çok çok iyiydi. ya rusya 'daki klüplerden gelmelerdi ya da bolshoy terkti.

tüm bunları gözlemleyerek de eğlendiğimizi söyleyebilirim.
  • çalışanları ve ekibi olarak aura'nın bir adım gerisinde olsa da iç dizayn olarak auradan burun farkıyla önde olan dans kılabı.