şükela:  tümü | bugün
 • elemanlarini ozellikle ise yeni aldigi donemde cok yogun bir sekilde calistiran, her hafta farkli bir kisinin ustlendigi nobet donemlerinde ise gece uykusuz kalinmasi kesin olan ama sonradan anlasilacagi uzere bu uygulama sonucu bircok sey ogrenilen ve takdir edilen sirket.
 • 2000 yılı,sektörel yazılım gelirlerine göre 11. sırada olan,finbasei yazmış şirket.
  çamlıca masaldan iş merkezinde gantek ile aynı binada değil,komşudur

  ayrıntılı bilgi için bkz: http://www.infina.com.tr/
 • çok şeker çalışma arkadaşları : sabah işe gelip "günaydın" dediğinizde erojen bolgeye dogru cuccuk yapan* proje lideri*
  fazlası ile esnek mesai saatleri : 18:00 dan sonra coderlar dışındakiler gidip de ortalık tenhalaşınca minyatür kale futbol ve alkol ile sabah kadar allah ne verdiyse çalışılan ortam.

  4 yılımı geçirdiğim,çırak olarak başlayıp ustalarımdan** çok şey öğrendiğim şahane ortam,yapılanma,aile.uzun süredir biribiri ile çalışan uyumlu ve oturmuş kadroya sahip,istese atom mühendisi bile olabilecek ama kaderin cilvesi sonucu bilgisayar,elektronik mühendisi insanları barındıran şirket.
 • (bkz: eksi 1)
 • yakın zamanda aracı kurum ve portföy yönetim şirketlerine sağladıkları program yüzünden müşterileri ile papaz olacak firmadır. spk firmaları, firmalar infinayı sonra herkez infinayı.
 • eylül ayında 2.si düzenlenen şirketler yarışıyor bowling turnuvası'nda rakiplerini geride bırakıp şampiyon olmayı başaran şirkettir.
 • yaklaşık 2 yıl önce çalışmaya başladığım yazılım firması.

  personel alımlarında bilgi ve tecrübenin yanında kişinin aile eğitimi ve sosyal yanlarına da dikkat etmesinden olsa gerek birçok kurumun aksine iş hayatının takıntılı ve kaprisli tipleri ile burada karşılaşmadım.
  yoğun stres içeren bir sektörde hizmet vermesinden kaynaklı zaman zaman ses tonları yükselde de akabinde bu seslerin kahkahaya dönüştüğü güzel insanlarla çalışmak ayrıca keyif veriyor. bu sebeple olsa gerek ki şirkette çok uzun yıllar çalışmış bir kesim var.

  bu tecrübenin yanına işe aldıkları gençler, ki ben de onlardan biriyim, güzel bir gelişim fırsatı bulmuş oluyor. yeni&tecrübesiz bir çalışana göre fazla fazla sorumluluk vermeleri ise güven ve gelişimin en önemli unsurları oluyor.
  bu tempolu mesai zamanlarında, ofistin tenhalaşması sonrası küçük basket potasında yapılan turnuvalar da mesaiyi oldukça eğlenceli hale getiriyor.
 • varlık yönetimi ve portföy saklama ürünleri, finans kurumları tarafından ilk tercih edilen ürünlerdendir.
 • tek mülakatta hem ik hem de teknik görüşmeyi bir arada yapmasıyla gönlümü fethetmiş firma. yüksek lisansı da destekliyorlarmış. böyle yerler bulmak zor olabiliyor son zamanlarda. ben test için görüştüm bugün. yeri gelince yazılım yeri gelince test yaparım diyorsanız başvurun sevgili yazılımcı sözlükçüler.