şükela:  tümü | bugün
  • avengers infinity war filminin fragmanı 24 saat içerisinde tam 230 milyon kez izlenerek rekor kırmış. önceki rekor 197 milyon izlenme ile it filmine aitmiş.

bir dc fanı olarak gözlerim yaşlı seyrediyorum gelişmeleri. her dc fanının üzülerek kabul etmesi gereken bir gerçek artık. marvel filmleri dc filmlerinden çok daha iyi ve kaliteli. twitter'da yapılan anketlere denk geliyorum arada. yüzde 70'e 30 gibi ezici bi çoğunlukla marvel'in daha iyi olduğunu düşünüyor insanlar. ha tabii kıytırık bi anket bunun doğruluğunu ispatlamaz fakat justice league fiyaskosundan sonra bu duruma itiraz da edemiyorum artık.

arkadaşlar marvelcı ben dc. bi tartışma açıldı mı kafamı yere eğmek zorunda kalıyorum arkadaş.*

yani ellerinde batman ve superman gibi kahramanlar var ve marvel'den daha iyi bir film çıkaramıyorlar. nasıl bi çapsızlıktır bu.

film yayına girdiğinde epey bi para kazanacaklar o belli oldu. hatta bu konuda bile rekor gelebilir. dc ise jl için harcadığı para çıksın diye dua ededursun.
  • şişirilme ve ergen tayfanın izlediği fragman, dc ile kıyaslayamazsınız bile. dc filmleri ben ve benim gibi çocuksu esprilerden ve mantıksız olaylardan hoşlanmayanlar için güzel bir alternatif.