şükela:  tümü | bugün
  • ağlak bir tinerci.
  • at şikecisi, kolpacı.
  • kanatlı kevaşeler dedim diye beni dava edecek olan ağlak bir ergen. galatasaray’ın futbolcuları, yöneticileri, başkanı ve taraftarı hakkındaki hakaretlerini, fetöcü, şikeci damgalarını teker teker ekran görüntüsü olarak alıp kulüp avukatlarına ilettim. gerekenin yapılacağını söylediler. caner’e sövdüğü entry’yi de silmiş. g.t korkusu arşa değen yazamaz.
  • sadece futbol başlıklarına yazan garip yazar. bir insan bir sporu bu kadar sevmemeli.
  • galatasaraya sinkaflı küfür ettiği entrynin ekran görüntüsünü gs hukukçular derneğine ilettim. görelim bakalım boyunun ölçüsünü.

edit: silmen bir şeyi değiştirmeyecek aslanım.
  • mesaj alımı kapalı olan bir adet ...... boşluğu siz doldurun gönlünüze göre..

edit: ettiği küfürleri silmeye başlamış. geçti çocuğum o iş, geçti yavrum o iş... sana geçmişler ola
  • ruh hastası olduğunu düşündüğüm yazar. kendi tuttuğu takımından çok rakip takımın futbolcuları, maçları ve teknik ekibine yorum yapmış bu kadar nefret neden anlayabilmiş de değilim. hiçbir zaman fanatik olmadım, takımımı destekledim formamı aldım, sadece kendi takımımla ilgilendim fakat bu arkadaş nedense inanılmaz bir nefret duyuyor galatasaraya karşı ve bunu gerçekten anlayamadım. falcao ve yeni transferler hakkında bir sürü entry girmiş(kendi tuttuğu takımının yaptığı transferler hakkında yazdığını görmedim) ilk maçta ayağını sakatlasınlar da görün, şunu yaparsınlar da ağlayın yok çöp yok kaka. kendisine tavsiyem yazdıklarını annesine babasına arkadaşlarına göstersin bir de onların fikrini alsın, ne diyelim allah şifa versin.

edit: kaçmış.
  • mesaj alımı kapalı olan yazar. hocam bulgar türkü ya da bulgar göçmeni değil, bulgaristan göçmeni yaw. bizi bulgar olarak lanse ediyorsun istemeden :)
  • beşiktaş’a da sürekli küfretmekte olan fenerli yazar. sanırım geçen sene çok fazla taşak geçtik bunlarla. onun acısını çıkarıyor kendince. mesaj alımını kapatması zaten nasıl bir tip olduğunu gösteriyor.
  • (bkz: göt kılı)
    (bkz: engelle)