şükela:  tümü | bugün
  • hayır velev ki adam balkona ingiliz bayrağı astı ne olacak amk. avrupadaki türkler konvoy yapıyor anasını sikiyor ortalığın sonra avrupa ırkçı.

saçmalık.
  • zaytung haberlerinden bile daha saçma. çok haber izlemiş okumuşumdur ama bu kadar saçma bi haberi ilk defa görüyorum. koca valilik açıklama yapmış ya olacak iş değil.
  • comaristanda siradan birgun. bugun ingiltere'de bircok turk balkonuna , penceresine turk bayragi asmistir ve kimsenin umurunda olmamistir.
  • bu şehirde (bkz: kayseri) belgesel çekilirken kaleye bizans bayrağı kondu diye halk galeyana geldi. siz neyine şaşırıyorsunuz?

gericiysek gericiyiz
  • (bkz: açık tımarhane)
    (bkz: milliyetçilikten kafayı sıyırmak)

edit: birisi bana "kasten yapıldığı belli, idam edilse yeridir" diye mesaj attı :/
  • valilik basın duyurusundaki devlet ciddiyeti takdire şayan:
    ----
    bazı basın yayın organlarında yabancı uyruklu bir şahsın ingiliz bayraklı havlusunu balkonuna astığı haberleri yer almıştır.

söz konusu havluyu kurutmak için balkonuna astığını iddia eden yabancı uyruklu şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.

kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    -----
    "...söz konusu havluya el konularak il emniyet müdürlüğümüzde kurutulması sağlanacaktır" diye bir cümle olsaymış tam olurmuş.
    bu nasıl bir duyuru lan? okudukça garibime gidiyor.
  • yer kayseri'den sonrasını okumadığım haber.
  • tek kişi olduğu için kabak bu gariban ingilize patlamış. sahil kasabalarında her restoranda bir ingiliz bayrağı var. hepsinin işletmecisini tutuklamaya kalksan başa çıkamazsın.
  • yasal olan işlem neymiş allahınızı severseniz. memleket memleket değil mal yuvası. ingiltere'de arabama türk bayrağı koysam sorun mu teşkil edecek bu. benim pasaportu saklayayım o zaman türkiye'ye gelince bizi de almasınlar.
  • umarım ada basininda yer alir bu haberde sonra paşa paşa ayagina gidip ozur dilersiniz adamdan. ingiltere turkiyeye benzemez vatandasini korur boyle sacma sapan islerden ceza falan vermeye kalkmayin yoksa ingiliz turisti ruyanizda gorursunuz