• tek takıldığım yer you are too stylish for a turkish girl kısmı oldu. lan dümbük sen hala bizi deveye mi biniyor sanıyorsun, bir de istanbul’a gelmiş. onun haricinde hoşlanmışlar, tanışmışlar işte gayet doğal.
  • gözüpek kızdır. pek yamandır.
  • şak diye vermemiş. ben olsam bende veririm aq. euro 10 tl. sterlin 15 olmuştur.
  • uşaklığı öğrenememiş bir milletten böylesine kompleks sahibi bir millete evrilişimizi üzülerek izlediğim video.

aynı zamanda buram buram da çifte standart kokan bir video. umrumda olan kısmı ise kesinlikle o değil. aşağılamanın dik alası var bu videoda. fakat bu aşağılamalara kikirdeyerek cevap veriyor hanım kızımız. dolayısıyla asıl mesele burada aşağılık kompleksiyle hareket etmesidir. hem bu genç kızın hem de akrabasının adına utandım resmen. kaç yaşında kadın bile “20 yıldır buradayım senin gibi birini bulamadım” derken bir an konulu bir videoya evrilecek sandım.

şimdi london eye’a gitmek yerine oturup izlesinler youtube’dan “english sausage” videolarını.
  • aynı iltifatları sen ben etsek, ne abazanlığımız kalır ne de sapıklığımız. elin oğlu stylish dediğinde kızın ağzı kulaklarında iki tur attı mk.

üstüne bir kelime daha edemeden ağzımıza burnumuza biber gazını sıkar polisi, jandarmayı, belediyeyi, akutu, sahil güvenliği arardı. harbiden coğrafya hem kader hem de kederdir sevgili hemcinslerim.
  • turizm sektöründe çalışan birisi olarak, numara bile istemeden vakit geçirdiğimiz ingiliz kızlarını hatırlatan videodur. normal olan bir durum, çok da abartmamak lazım.
  • türkiye'de aynı ortamı hayal ediyorum. akşamında show tv'ye genç kızın telefon numarasını isteyen adamı öldüresiye dövdüler diye haber yapılmazsa şerefsizim.
  • adamın ingiliçcesi çok iyi oradan avantajlı...
    genşler ne yapın edin ingiliççe öğrenin...
  • normal karşıladığım durum. ekşicilerin hoşuna gitmese de adam hem ingiliz, hem yakışıklı hem de piç (bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi). dolayısı ile ona numarasını vermeyecek te kime verecek size mi * kıskanmayın oğlum. kız haklı.
  • bu şekilde birçok kızın numarasını ya da instagramını aldım. ortada ingiliz erkeğine düşme durumu yok abartmayın. eli yüzü düzgün biriyseniz biraz da muhabbet çevirebiliyorsanız birçok kızın numarasını alabilirsiniz biraz muhabbetten sonra. insanlar nasıl tanışıyor zannediyorsunuz?

edit: bu arada kız şak diye numarasını vermiyor. uzun bir süre sohbet ediyorlar bu da kıza güven aşılıyor.
272 entry daha
hesabın var mı? giriş yap