şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye'de tatil yapanları, hoş olduğu kadar boştur da.içki ve eğlence düşkünüdürler.giyime önem vermezler.aşk meşk de yalandır.turisti seks objesi olarak gören kimi gençlerimizi hiç sıkıntıya sokmazlar.gene de türkiye'ye gelen ingiliz tayfasını tüm ingiliz kızlarla genellemek yanlıştır.
 • en kolay kategorize edilebilecek kizlar guruhu. 9 yasinda tanga ile tanisip, hayatlari boyu ocu tirnaklardan kullanirlar. her turlu maymunluga ragmen dikkat cekemezler.
  sarhos olup dami pencereyi dagitmalari, birbirlerinin kafalarinda sise patlatmalari isten bile degildir.
  favori aksesuarlari icin ise;
  (bkz: halka kupe)
  (bkz: topuklu ayakkabi)
  (bkz: mini etek)
  (bkz: puset)
 • usumeyen insan surusu. buyuk bir ihtimalle bunlari dogumun hemen ardindan yarim saat, kirkbes dakikda kadar buzlukta bekletiyorlar. soguktan parmaklarin, kulaklarin buz kestigi bir havada bu zibidiler neredeyse anadan uryan ortalikta dolanma yetenegine sahip. tabi diger bir acidan bakildiginda "icim yaniyor benim!", ya da "gel isit beni!" seklinde haykirislarin bir baska yolla disa vurumu olduguna dair yorumlar yapmak pek yanlis olmaz.
 • guzel ingiliz kizi yoktur dikkat cekici olani - iyi anlamda da kotu anlamda da - vardir. guclu karakteri olan yuzleri yoktur, ama cogunun guclu gozuken vucutlari vardir (bkz: got)(bkz: gobek) . guzel olanlarinin ailesinde bir sekilde baska ulkeden, baska bir irktan birileri etkisini gostermis ve durumu bir olcude kurtarmistir. ama kizi erkegi farketmez (bkz: ingiliz erkekleri) hepsinin tipi manasizdir.
 • kizlarin ingiltere kokenli olanlari icin yapabilecegimiz tanimlama.
 • olay bodrumdaki bir tatil köyünde geçmektedir. başrollerde gençliğinin, çıtırlığının ve taşlığının baharında bir ingiliz kızı yardımcı rollerde tatil köyünün yağız animatörleri vardır.

  sadede gelelim, 1.80 boyuyla, afrodit ifadesiyle, pek çok açıdan fazlaca gelişmiş vücuduyla kızımız yerlisi yabancısı dahil olmak üzere tatil köyünün ilgisini çekmiştir. animatörler, namı değer köpek balıkları, kızımızın etrafında her an saldırabilecek kadar yakın, ancak avlarını korkutmayacak kadar uzak bir mesafede turlar atmaktadırlar. hani hiçbir zaman o tarafa bakmazlar, başka işlerle uğraşıyorlar gibi dururlar da ilgilerinin o tarafta olduğunu bir şekilde bilirsiniz ya, o hesap.
  bir sabah oyununa(aktivite), kızımız rica minnet türlü yavşaklıklarla davet edilir. katakulliye getirilerek nerede oturduğu, ne tip erkeklerden hoşlandığı sorulur, "utangaç mısın" "şimdi ceza olarak buradaki bütün animatörlere birer öpücük vereceksin" lakırdılarıyla kışkırtılır. muhabbet kurulmuş, sıcak bir kıvama gelmiştir, öte yandan konukların duyabileceği bir şekilde yapıldığından kızımız ve ailesi de ürkütülmemiştir.

  en son olarak, adetten olduğu üzere kızımızın yaşı sorulur. aslında bu bir formaliteden ibarettir: animatör olarak adlandırdığımız, işleri her gün 10'larca insanla tanışmak olan bu çakal sürüsünün en ilginç özelliklerinden bir tanesi, konuştukları insanın yaşını neredeyse kusursuz bir şekilde tahmin edebilmeleridir. lakin işler her zaman umulduğu gibi gelişmez.

  -aym törtiin, tımarrov its may börtdey, ayl be fortiin..

  sanki oradaki konuşma umurlarında değilmiş edasıyla etrafta ilgisizce takılan, yine de bilemeyeceğimiz bir nedenle konuşanın sesinin duyulabilme mesafesinde olmayı seçmiş bütün erkek animatörler kendilerini koyuverirler. etrafta birkaç değişik dilde, ancak değişmez şekilde yüksek bir ses şiddetinde "neee?" ve türevi sorular yankılanır.

  geriye bir çeşit ortamdan kaçma isteği, bir anda heyecanını kaybetmiş bir sabah oyunu ve insanların kafalarında soru işaretleri bırakan kadın vücudunda bir çocuk kalmıştır.
 • arkadaşımın tanıştığı helen adındaki güzel bir üyelerinin yarım saat sonra arkadaşıma gözümüzün önünde yumulması* ve akabinde elini pantalonuna daldırmasıyla gülümseten anglo-sakson genç dişiler topluluğu.
 • ingilterede tüm dişiler kadındır..
 • kendi ülkelerinde yüzlerine bakılmayan dombili olanları abazan garsonlarımız tarafından el üstünde tutulduklarından bi tarafları kalkabilir. az sayıdaki güzel olanları ise yolda görsen selam verilmez ipsiz sapsız adama gönlünü kaptırabilir. 16 yaşında olan bitanesi sizden fazla rakı içebilir. sarhoş olduktan sonra size şöle diebilir "oll törkişşş boys tink ingilişşşş göörls arr iiizi" bu tanımlama %100 doğrudur.