• ecevit'e demedigini birakmayan aktroller önden buyrun.
  • kusura bakmayın zorlama bir yorum. bu olsa olsa ancak yaşlıya olan hürmetten, sempatiden olan eğilmedir.
  • ingiltere’de yapılan araştırmada kraliçe peygamberin soyundan geliyormuş, ondandır.

https://www.timeturk.com/…n-mi-geliyor/haber-879569
  • harbiden bazen de muhalefet edeceğim diye bokunu çıkarmayın amk. nezaketen ortaya çıkmış bir durum olduğu apaçık.
  • ne alakası var oğlum, tayyip erdoğan suna pekuysal'ın da elini öpmüştü.. o zaman başbakan mıydı cumhurbaşkanı mıydı hatırlamıyorum.. suna pekuysal da çok duygulanıp ağlamıştı.. diyeceğim yorum.
  • kreliçenin boyu kısa olduğu için eğilmek durumunda kalan uzun boylu dalyan gibi delikanlı cumhurbaşkanıdır.
  • bunun bir protokol davranışı olarak normalliğinden kuşku yok.

sorun, çifte standart ve medyanın ikiyüzlülüğü.

muhalif bir politikacı aynı karede olsa üst akla hizmetçiliğinden girer, dış mihraklarla iş birliğinden çıkarlardı.

basındaki malum tuvalet kağıtları yarım sayfa fotoğraf basıp altına neler yazarlardı neler!
  • tayyip erdoğan'dan nefret eden biri olarak söylüyorum, abartmayın amk. elizabeth'in boyu olsa olsa 1.50, bizimkinin 1.85. haliyle bir eğilme olacak. ben de 1.88'im ve benden kısa biriyle ayakta konuşurken bu şekilde eğildiğim zamanlar oluyor. abartmayın, saçmalamayın yani.
  • istiyorsunuz ki davutoğlu'nun yaptığı gibi kellesinden tutup öpsün, sizi sempatikler sizi. (bkz: ahmet davutoğlu'nun çocuk sevme tarzı)
  • tayyip yermek için nezaketi de elden bırakanları bize gösteren başlık. rte olmaya da kılışlaroğlu olsun. kendinden yaşça büyük ve saygın bir karaktere hakkını teslim etmeyen kişiyi ayıplamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap