şükela:  tümü | bugün
  • premier league özelinde bir podcast. vasatı aşamasa dinlenebilir seviyede. günceli takip ederek güzel bir sohbet çeviriyor iki arkadaş, ben seviyorum.

sevmediğim kısımlar ise genelde bezgin bekir kıvamındaki ikilinin özel hayatlarında ne kadar yorgun olduklarını ve maçları ne kadar az takip edebildiklerini anlattıkları ilk 5 dakika. bence o beş dakikayı her hafta yapmış sayabilirler ya da daha geniş gözlem yapabilmek için podcast sıklığını azaltabilirler. ha büyük kayıp mı? haftanın konularını dakika, saniye olarak sıraladıklarından değil, ben otomatikman geçiyorum o kısımları.

podcast'e dair beklentim ise sezon sonu değerlendirmesi ve sezon önü incelemeleri hazırlamaları.
  • premier lig üzerine podcast üreten güzide topluluk. pl ile ilgili uzun uzadıya konuşan insanları bulmak sevindirici.

https://soundcloud.com/yazihane
  • anıl bey'in klavye, fare, birtakım ev eşyaları vb. nesnelerle çıkarttığı sesler ve muhtemelen genel olarak kalitesiz bir donanıma sahip olmasından dolayı oluşan hışırtılar yüzünden dinleyici biraz zorlansa da vakit ayırmaya değecek bir podcast. bence güner bey'in de insicamını bozuyor bu sorun.

yani güzelim podcasti tencere tava ve hışırtıdan arındırsalar çok güzel olacak bence.

hayırlı podkestler.