şükela:  tümü | bugün
42 entry daha
  • bir önceki entryde varlık gösteren soruyu ankara/kızılay/tunalı için soruyor ve bilgiyi haiz güzel sözlük insanlarından mesaj kutumu yeşillendirmelerini rica ediyorum.
  • kurs değil öğretmen arayın dediğim hede. öncelikle amacınız ne ise bunu bi belirleyin sonra da size yolu ters ya da uzak dahi olsa alanında iyi olduğunu öğrendiğiniz bu öğretmenin olduğu kursa gidin. aksi taktirde yaptığınız yatırımın ve harcadığınız emeğin karşılığını alamazsınız. nerden mi biliyorum. ben de bir ingilizce öğretmeniyim de ordan.

edit: ek bir mesleğim daha var (bkz: turist rehberliği) daha önce ki yazılarımı okuyanların kafası karışmasın.
  • ıyi bir universiteden ing. ogrt. lisans ve ayni uniden 4.00 ile y. lisans mezunu ve saygideger iki universitede 7 yillik ingilizce hocaligi yapan biri olarak soyle soyleyeyim: olur da ankara'da bu kurslardan memnun kalmazsaniz ozel ders icin benimle iletisime gecebilirsiniz.

ciddi iseniz tabii ki. yoksa muhabbet icin universite okuyanlarin mesaj kutusunu yesillendirebilirsiniz.
  • bu kursların isim yapmışlarından birinde bir süre çalışmış bir insan olarak vereceğim tavsiye; duolingo yükleyin telefona, daha çok ingilizce öğrenirsiniz.

dil öğrenmenin temeli bol pratiktir. haftada 8 saat kursa giderek dil öğrenilmez. bu kurslara kur başına 800-900 lira para vereceğinize, bana 1000 lira atın, akşamları 2 saat skype'a girelim "hello, how are you? are you sex? ouww nice tits" diyeyim size.

nice tits sahibi kızlar eqlesin xd
2 entry daha