• kraliçeyi de çağırmanız gereken gruptur.
  • the most important thing about english is speaking which you cannot practice on a whatsapp group.you gotta force yourself to speak english face to face or online via various programs such as skype or whatever.

edit: one more thing. fuck the grammer. just speak it. that's the only way.
  • beni çok güldüren gruptur.

birincisi günün sonunda 30 erkek aynı grupta toplaşıp ilk bir iki sohbetten sonra türkçe konuşmaya kayarak sonra da dağılacaklardır. neden? çünkü bir çoğu kız düşeceği umuduyla kayıt olur. tabii ki kızlarımızın da katılımı olacaktır ancak hangi mantığa sığdığını asla çözemeyeceğim, hiç tanımadığın, belki katil, belki hırsız, belki psikopat insanların da içinde bulunduğu bir platforma kuzu kuzu telefon numaranı verip katılacaksın...

tebriks.
  • dişi bir kişi olmasam katılır ve öğrenmek isteyen arkadaşlara katkıda bulunurdum. fakat kesin amacını aşacaktır.

tanım: çok iyi düşünülmüş ama pratikte teoriden çok farklı sonuçlar doğuracak olan gruptur.
  • kesinlikle ingilizceyi geliştirmek için işe yaramaz. ingilizceyi sizden daha iyi bilenlerden öğrenerek geliştirebilirsiniz sadece. çat pat ingiliş grubuna girmektense seviyenizin bir üstü kitabı otomatik sözlük yardımi ile okuyun.
  • (bkz: fan fin fon)
  • whatsapp grubu degil ancak ayni amaca hizmet ettigi icin discord kanalinin linkini paylasmak istedim. ingilizce pratik yapmak isteyen herkes katilabilir. https://discord.gg/yhbsu2j
  • şayet ingilizceyi günlük hayatında akıcı olarak konuşan birine ihtiyacınız var ise, pratik yapacak arkadaşlara yardımcı olacak birini istiyorsanız seve seve yardımcı olurum.

herhangi bir sorunuz var ise, ya da gruba girmek isterseniz lütfen yeşillendirin
  • (bkz: are you sex)
hesabın var mı? giriş yap