• kısa ve öz bir süre içerisinde ingilizce biliyorum sanan egoma darbeyi vuran testtir

özgüven yıkan ingilizce testi linki

100 puan üzerinden aldığım puan içimi burktu. ayrıca kaliteli bir test. tek eksiği hatalarınızı söylememesi. sonuçlarınızı başlık altında paylaşabilir. kendimi daha iyi hissetmemi sağlayabilirsiniz. :d

herkese iyi takılmalar.

sonuçların üzerine gelen edit : 74 aldım evet ama bu yaşıma kadar ingilizceyi oyunlardan ve altyazılı filmlerden öğrendim. dolayısıyla reading 78 listening 70. ama mutluyum size inat hava atıcılar sizi. ben siz gibi ingilizceye uğraşmadan aldım puanı -.- ayrıca testin kısa testlere göre kaliteli olduğunu belirttim, kapsamlı mükemmel ötesi bir test demedim.

kişisel bilgi istiyor diyenler için edit: onları doldurmak zorunda değilsiniz. sallayın gitsin. telefon numaranızı da vermeyin. yinede sonucu gösteriyor.
  • "dil öğrenimi için yurtdışında eğitim ve öğrenci değişiminden, eğitim seyahati ve dil kurslarına kadar çok çeşitli eğitim programları sunan bir firma" imiş testi yapan. zamanında dil kurslarında çalışmış ve testlerinin seviyenizin olduğundan daha düşük kurlarda çıkacağı sonuçlar verdiğini bilen biri olarak çok da şeyetmeyin demek istiyorum.
  • 86 aldığım sınav.

oysa listening basit gibi gelmişti. enteresan.
  • listening %70
    reading %65
    %68 ile intermediete klasmanındayım. liseden kalan ingilizce ile bu kadar.
    but this is very bad for me amk.
  • 70 aldığım testtir
  • %94 almışım ama yeterli bir sınav değil. ortalama bir ingilizceye sahip herhangi biri rahatlıkla 90 üstüne çıkabilir. ancak bu çok iyi bir ingilizceye sahip olduğu algısı yaratmasın.

speaking ve writing olmadan ingilizcenizi hiç bir zaman tam anlamıyla ölçemezsiniz.
  • hangi soruyu yanlis cevapladigini soylemeyen mal bir test.

imza: yuzde 94
  • sonunda sonucu görmek için doldurmanız gereken forma sallama bilgiler girseniz de sonucunuzu görebileceğiniz testtir.

boşuna email adresini verip bir spam daha edinmeyin.
  • 91 aldım ama uzun versiyonu daha zor.
hesabın var mı? giriş yap