şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başladığı gibi ilerlemeyen bir kavgadır.
  • sakallı pisligin yıgılmasında emegi gecen herkese tesekkurler ettiren video.

sakallı bir adamdan hayır geldigi bugune kadar gorulmemis bir sey zaten.
  • 84 den beri bu sektördeyim bu sapkali kadar soguk kanli bir kavgaya girenini görmedim

teknik olarak analiz edecek olursak durumu o eldivenlerini takmasi sirasindaki geri cekilisi ardindan yavas adimlarla ilerleyip döven adami keserken onu yanina cekmek icin arkadasina yumruk atip yere yigmasi

ayrica ilk dayak yiyen bence daha sonraki kacisindan da anlasilacaktir ki oruspu cocugunun ta kendisidir
  • insan insanı böyle döver mi amk dedirten kavgadır.
  • sakin sakin duran iki kişinin ani saldırısı çok enteresan. sakallının dayak yemesi hoşuma gitti.

tanım: yiğidin harman olduğu wolverhampton'da geçen kavga
  • sakallının çektiği masada birasının düşmesine sinirlenen bir kırmızı sortli şapkalı yiğit içerir.

--- spoiler ---

kırmızı şortlinin iki kişiyi nakavt ettiği kavga. ileri sarıp bir posta daha dövmüşlerdir inş diye saran tek ben miyim acaba?

--- spoiler ---
  • kavgaya sonradan dahil olan abinin neden bu kadar bekledigini anlayamadim.

ama assolist gibi arkadan gelip kavganin seyrini degistirdi. adres soracakmis gibi avina yaklasip hic beklemedigi anda gum pat cat. bu tarz kavgalarda beklenmedik reaksiyonlar sizi iki sifir one gecirir.

yumrugun hizi ve siddeti her ne kadar ayni olursa olsun, hic beklemediginiz anda yediginiz yumruk x2 kat etki birakir.
  • videonun başında dayak yiyen adamın arkadaşlarına sövüyordum neden müdahale etmiyorlar diye. ama adam meğer usülüne göre girmeyi bekliyormuş. önce diğer arkadaşın bir sözünü ya da bir hareketini bekleyip ona gömüyor, sonra zaten diğer adam ona doğru hareketleniyor ve artık ona da vurma hakkı doğuyor, onu da yere seriyor. diğer elemanın da sandalye darbeleriyle olayı süslemesi yüreğimize su serpiyor. müthiş.
  • sanırım sonradan kavgaya giren iki babayiğit dayak yiyen arkadaşlarını pek sevmiyorlar, her arkadaş grubunda vardır böyle bir tip, pek sevilmez ama ortamda da bulunur, hah işte onun bi güzel merdaneden geçmesini bekleyip sonra acil müdahele mangası olarak olaya el atıyorlar.

sakallı eski vücutçu şimdinin şişkosu arkadaş da ortamlara cüneyt arkın gibi girip ökkeş gibi çıkıyor, kafaya inen tahta sandalye darbeleriyle feleği şaşıp, şurdan iki winston slim alsana diyen tüpçü fikret'e dönüyor.

son olarak sözüm ilk yumruktan sonra ölü taklidi yapıp ivan drago olmaktan son anda yırtan yavşağa, olay senin yüzünden çıkıyor ama en az zayiatı da sen alıyorsun, vallahi helal, bu pislik ve çakallıkla türkiye'de ana akım medyasından herhangi birinin başına rahatlıkla geçebilirsin, tebrikler.