şükela:  tümü | bugün
 • quentin tarantino'nun kill bill öncesi; hatta bir şekilde her şeyden önce gündeminde olan bir wwıı hikayesi. esas adam lawrance; zamanında ' tarantino bir script hazırladı, aklınızı kaybedeceksiniz ' filan tarzı cümleler kurmuştu, ne varki film birden, bire gündemden koptu gitti. bu günlerde ise çekimlerin, 2003 sonbaharında başlayacağından sözediliyor. bu da 2004'ün üçüncü çeyreği demek bizler için. beklemek lazım ya da dua etmeli belki tery gilliam kariyer düşü olan scaner darkly i filan çeker. belki peter jackson vazgeçer. belki joey ramone ölmemiştir. belk...
 • 1977 yapımı quel maledetto treno blindato isimli filmin remake'i.
  kill bill'de olduğu gibi dönemin aynı tür filmlerine göndermeler olacakmış.merakla beklemekteyiz.
 • 2006 yilinda vizyona girecegi soylenen, su an yapim asamasinda olan, idamlarina karar verilmis olan bir grup askerin, nazilere karsi yapilacak bir kurtarma operasyonuna (bkz: saving private ryan) katilma karsiliginda idamdan kurtulmalarini, konu alacak olan, surekli ertlenen, artik gelsin dedirten tarantino filmi.
 • "şerefsiz piçler" gibi bir isme sahip olmasından dolayı biraz gayrı ciddi bir film olma ihtimali yüksek, tarantino'nun şerefsiz piçler olarak nazileri mi yoksa hikayede geçecek olan amerikalıları mı kastettiğini bilemediğim, tarantino'nun bruce willis ve sylvester stallone'u oynatmak istemesinden de hareketle kendisinin ilk politik filmi olacağını düşündüren ve hem adından hem de söz konusu oyuncuların politik duruşlarından anladığım kadarıyla muhafazakar bir yapıya sahip olacağını tahmin ettiğim ve yanılmayı umduğum projenin adı.
 • yıllardır konuşulan, grind house sonrası çekimlerine başlanacağı söylenen yapım. her zamanki gibi, sen yap biz izleriz.
 • imdb'de 2008'de yayınlanacağı bildirilen film.
 • imdb'ye göre kadrosunda şu an için michael madsen ve tim roth'un göründüğü filmdir. tarantino yıllar sonra ilk filmi reservoir dogs'da beraber çalıştığı ve sonra ayrı ayrı bir çok filmde çalıştığı bu iki oyuncuyu bir araya getiriyor anlaşılan. bakalım yeni bir rezervoir dogs başarısı yakalayacak mı bu filmle göreceğiz. filmin geliş tarihi 2008 görünmekle birlikte başka da pek bir bilgi yoktur. ama kanımca ikinci dünya savaşının en kanlı ve en piskopat savaş sahnelerini izletebilecek bir film olabilir gibi geliyor bana.

  fakat önce türkiye de daha vizyona girecek bir grindhouse var taratino severleri bekleyen.
 • quentin tarantino'nun çekimlerine bir türlü başlayamadığı, 2008 yılında gösterime girmesi rivayet edilen film projesinin adı. bu gidişle, sadece proje olarakta kalabilir.
 • 2009 da gösterime girecek olan tarantino filmi.

  http://www.imdb.com/title/tt0361748/
 • tarantino'nun son beyanıyla gösterim tarihine açıklık getirdiği yapım.
  http://www.sinemaestro.com/…k=view&id=376&itemid=35

  edit: filmin iki bölüm halinde çekilmesi gündemdeymiş. gelişmeleri yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz.