şükela:  tümü | bugün
 • internetten indirimli alışveriş sloganı ile hayata geçecek olan, son zamanların popüler ödeme yöntemi ön ödemeli* bir karttır.

  http://www.ininal.com/
 • olumsuz olmak istemiyorum ama "diyarbakır'da kartı olmayan nuriye ablayı internette alışveriş yaptıracağız" demek kendine çok fazla anlam yüklemek oluyor. zaten kredi kartı sahibi olmayan ve chargeback sürecinden habersiz olan nuriye ablayı internetin potansiyel müşterisi olarak görmek hata.

  inatla bkm ve diğerleri kredi kartı vermenin güvenli olduğunu anlatmak yerine "güvenmeyenlere müjde" şeklinde yanlış yönlendirmenin âlâsını yapıyorlar. zaten millet hızlı olduğu için internetten alışveriş yapıyor, gerekiyorsa şehir merkezine inip almak yerine türkiye'nin diğer ucundan alışveriş yapıyor, bu noktada adamı fiziksel bir mağazaya sürükleyip kart aldırmak, üstüne de bir atm'ye gönderip kart yükletmek oldukça zor bir iş.

  ayrıca biz ilkiz, inovatifiz deyip bildiğin katıksız prepaid kartı ortaya koymak müşteriyi cahil yerine koymaktır. resmen üzerime alındım.

  bırakın bankalar devam ettirsin bu işi, nasıl olsa devlet onları eliyle zengin etti, onlar harcayıp zarar etsinler, niye siz ediyorsunuz?
 • kredi kartı olmayan öğrencilerin internetten alışverişi için oldukça faydalı bir hizmet.
 • kart bilgilerinizi (kart no, son kullanma tarihi ve cvc2 kodu) yazarak giriş yaptığınız bakiye sorgulama ve kart hareketleri bölümünde ssl bağlantısının kullanılmadığı, hatta internet sitesi için bir ssl sertifikası alınma zahmetine bile girilmediği ölü doğmuş girişim.

  ondan sonra türkiye'de neden prepaid kart gelişemiyor, neden online alışverişte bu kadar dolandırıcılık yaşanıyor diye soralım duralım. düzgün, kaliteli iş yapan kurumları/girişimleri mumla arar olduk.

  edit: kart işlemlerim sayfasına ssl sertifikası gelmiş gözüküyor.
 • kart bilgilerinizi yazarak giriş yaptığınız bakiye sorgulama ve kart hareketleri bölümünde ssl bağlantısının kullanıldığı ve ssl sertifikasına sahip muhteşem girişim.

  http://img835.imageshack.us/…g835/4409/63191295.png

  birçok kişinin, olaydan haberinin olmadığı düşündüğü illerden bile e-ticaret siteleri satış alıyor. bu kişiler genelde ev hanımları ve kapıda ödeme istiyorlar. çünkü kredi kartları yok/kullanmak istemiyorlar/nakit ödemek istiyorlar. oysaki e-ticaret siteleri için kapıda ödeme hem zahmetli hem maddi zarar.

  ıninal bu bağlamda prepaid olarak birçok ev kadınına ulaşabilecek potansiyelde. hem de çamaşır suyu almak için markete gittiğinde yükleme yapabilecek.

  her şeyi sadece a+, a ve b ekseninde değerlendirmeyin. bu kart efsane bi olay.
 • on sekiz yaşından küçük olup haliyle kredi kartı sahibi olamayan çocukların oyunları için veya internetten herhangi bir şey satın almaları için yapılmış ön ödemeli kart.
 • paybyme karttan tek farkı gidip bir migros şubesinden bile alabilmenizdir.

  her ay 1 tl yılda 12 tl eder, zaten yıllık 12 tlden çekiniyorsanız bu kart size göre değil.

  tek kötü yanı 25 tl ödemek gerekmesi, sadece 1 tl ekleme ile alabileceğiniz şey için 25 tl ödüyorsunuz.

  daha kolay ödeme için paypal hesabınıza geçirmeniz sizin için daha kolay olur, böylece isminizi isteyen ödemelerden kaçınabiliyorsunuz.
 • dün bir migros'tan aldığım prepaid mastercard. şimdilik bir sorun çıkarmadı bana. süresi bitince de paybyme'yi deneyeceğim.
 • migros'tan satın alınan, online oyuncular için bire bir online alışveriş kartı. gitti gidiyor gibi siteler yok ama amazon var. kredi kartı çıkartmak istemeyen kişiler için bire bir!
 • riot points yükledim bugün kendisiyle sağ olsun. güzel bir kart hoş bir olay olmuş.