şükela:  tümü | bugün
 • initiative q is building a new payment network. to get people to adopt it, they’re giving away significant sums of their future currency to early people. they require only name, email, and an invite from an existing user.

  girişim q yeni bir ödeme ağı kuruyor. insanları kabul ettirmek için, gelecekteki para birimlerinin önemli miktarlarını erken insanlara veriyorlar. sadece ad, e-posta ve mevcut bir kullanıcıdan gelen bir davet gerektirir.

  bu da kayıtlı olan benim davet linkim: https://initiativeq.com/invite/rdkauglwm

  (bkz: yakında buralar çok değerlenecek)
 • gelecegin tum dunya tarafindan kabul edilebilecek ortak bir dijital para birimini kurma amacli blockchain projesi.

  proje takimi gunumuzde dolasimda olan tum nakit amerikan dolarlarinin q coine donusumunu hedefleyerek ileride bir q coinin degerini 1 dolara esitlemeyi hedeflemekte. erken gelen erken alir mantigi ile sisteme erken kayit olan kullanicilarini yuksek miktarda q coin ile odullendirmekte. q networke dahil olabilmek icin sadece ad-soyad-mail ve referans vereninizin onayi gerekiyor. ilginc bir proje, ilerde tutar mi batar mi neler olur, hep birlikte gorecegiz.

  kayit icin referansli linkim (referanssiz uye olunmuyor):
  kayit
 • 2021 gibi yok yerden güzel para gelmesini ümit edenler, bu sistem paypalla bitcoin birleşimi bir şey, yeni bir ödeme yöntemi. başarabilirlerse (olur ya) biz de nasibimizi alırız. ne kadar erken üye o kadar çok para.

  bu da benim linkim hüsnü;

  herkes sadece 5 kişiye onay verebiliyor

  edit: son 2 kişilik yer. bir kişi sınırsız davet gönderebilir ancak sadece 5 kişiye onay verebilir. o yüzden üye olduğunuz linkin hakkının dolmamış olması önemli. dikkat edin bu hususa.
  edit 2: son 1 kişilik yer.

  edit 3: ilk 5 kişiyi verilen sürede doldurduğunuzda sizi initiative q evangelist yapıp bir 10 kişi daha veriyorlar 96 saatliğine.
  kısacası 9 kişilik daha yerim var.
 • ne kadar erken o kadar iyi diyerek ve ummadik tas bas yarar felsefesiyle on saflardan rezerv aldigim girisim. uye olmak isteyen arkadaslar ise surdan olabilirler.

  edit:link
 • tekrar üyelik alımlarına başlamışlar. buyrun size davet linki burada