şükela:  tümü | bugün
 • mortal kombat'ın yapımcısı netherrealm stüdyolarından yeni bir süper kahramanlı dövüş oyunu. trailer'dan anladığım kadarıyla, dc karakterleri dark side'a geçiyor ve dünyaya saldırıyorlar. biz de villain'ler olarak dünyayı savunuyoruz. şimdilik ikinci bir mortal kombat vs dc universe vakası gibi görünüyor.

  http://www.gamespot.com/…mongus;trailerfirstlookatt
 • dc'ler olarak birbirimizi döveceğimiz oyun. görüp görülebilecek en kötü batman dizaynlarından birini taşımaktadır.
 • blur studio tarafından yapılmış çok iyi bir teaser'a sahip oyun.*
 • karakterlere lex luthor'ın ve bane'in eklendiği, amerika'da 16 nisanda, avrupa'da 19 nisanda satılmaya başlanacak oyun.

  10 çizgi romandan oluşacak olan bir prequel da başlamış ayrıca.

  http://www.comicbookmovie.com/…ter111/news/?a=72277
 • hep olsa da oynasam dediğim dc comics karakterlerini **** dövüştürebileceğimiz konsol oyunu. böyle el kadar bebelerin sehpa üzerinde biblo dövüştürmesi gibi bişey geliyor insanın aklına ama karakterlerin fizyolojileri gereği nasıl bir oyun olacağını çok tahmin edemiyorum, zira superman'in alayını falakaya yatırması gerek, neyse oyunda belli bir denge kurmuşlardır diye tahmin ediyorum. favori karakterim lex luthor, zod olsaydı onu da seçebilirdim. nisan'da piyasaya çıkacak denmekte. ben onların yalancısıyım.

  http://www.injustice.com/en/characters
 • demosu xbox 360'a çıkmıştır.

  netherrealm studios oynanıştaki hantallık yüzünden mortal kombat 9'daki büyük başarısını aynı oranda tekrar edemeyecek gibi görünse de güzel bir dövüş oyunu olacağı demo'sundan anlaşılıyor.

  demo'da doomsday, batman, lex luthor ve wonder woman var. ben yönetmeyi becerememiş de olabilirim tabii ama batman beklediğim batman gibi değildi. tanrıların arasında kalmış bir ölümlü olduğu çok belli. buna karşın lex luthor'la oynamak gayet eğlenceli olmuş. lex'in süper teknolojik zırhıyla doomsday hayvanını pataklarken keyif almamak mümkün değil.

  bu arada kazanınca lex'in zırhından çıkması, telefonunu açıp: "iş bitti, bi tane uçak gönder, bu zırhı da burdan aldır" demesi çok hoş olmuş.

  mekanlarda etkileşimin üzerinde oldukça durulmuş. doomsday'in batman'e attığı bir yumruktan sonra, batman sokaktan birkaç blok ötedeki bir apartmanın çatısına uçunca bunu daha iyi anladım.

  tam sürümdeki joker'le, bane ile, harley quinn ile, flash'la ve tabii ki superman'le oyun bir hayli renklenecektir.
 • ios versiyonu gayet güzel. hemde bedava. oyuna başladıktan sonrada oyun içinde gerekli öğeleri almak için para ödemiyorsunuz. sanırım para istenen bir kaç öğe var ama ne olduklarına bakmadım, demek ki gerekli birşey de değilmiş.
 • teknoseyir incelemesi yayınlanmış oyun.

  şuradan izlenebilir: http://www.teknoseyir.com/…ods-among-us-incelemesi/

  keşke pc'de de olsaydı.
 • ios versiyonunda karşımda duran fazlaca reaksiyonsuz rakibe anca mal mal yumruk sallayabiliyorum amk ne bi' atlama ne bi' zıplama arada bir özel hareket çıkıyor işte yani oynanış hep böyleyse pek sarmaz. daha oyunun en başında olduğumu da belirteyim de sonra şeyapmayın...
 • ios versionu hep aynı ve tek düze level 31. oldum bu arada, superman, deathstroke ve green lantern üçlüsüyle dalıyorum ortamlara