• yaşanılan herşeyin bittikten sonra daha fazla anlam kazandıgına insanı inandıran şarkı..
  • (bkz: inner circle)
  • (bkz: iç huzur)(bkz: nirvana)
  • sonundaki bass ve davul ritmleri en sonunda kalp atışına dönen muhteşem şarkı.
  • müziği mükemmel, keza vokali de mükemmel bir anathema parçası. 1.07 deki giriş bitiricidir.
  • 6 satir ve bir melodinin ulasabilecegi en inner silence durumu.. dinleyene ancak bu kadar hissettirebilir, yasatabilir kendini bir sarki.. ve sarkinin her cumlesini ozumsetip gercekten kendisinin dusunduklerine tercuman olabilir.. gercekten..
  • müstesna tavsiyeleri ve bilimum yürege su serpmeleriyle kendine minnettar birakan kidemli bölümdaşim.
  • anathema'nin alternative 4 albumunde yer almaktadir bu $arki.
  • içten gelen derin bir sessizlik gibi tanıdık, kanınızın kaynadığı sıcacık güzel insan.. aynı acıları aynı gözyaşlarından süzerek bakmışız güneşe.
    tam bir boğa burcu kadını..
  • bir adet elma ve bir adet armutun manav tezgahında yanyana gelmesi durumuyla benzer bir şekilde, o tozlu-dumanlı ve insanı ezim ezim ezen heybetli sanat akademisinde pat diye yanıma düşüvermiş ve o günden beri kuyruğu, benim kuyruğumdan hiç ayrılmamış sözlük yazarı. tam olarak muamma gibi gözükse de az biraz kafada hayali kurulan o geleceğe dair planların hiç bir karesinde kadrajdan çıkmayacağına, öyle de böyle de hayatımda her daim yer edineceğine dair sözler, yeminler verebileceğim kuzey sakini. hücum futbolundan ziyade savunma ağırlıklı taktiksel anlayışıyla hayatını sürdürmeye devam eden kardeş takımım. ilk entarin olamadım, ilk şuursuz bkz'ın olayım bari.

(bkz: sen beni hala çözememişsin)
hesabın var mı? giriş yap