• system of a down-innervision:

i have a home, longing to roam.
    i have to find you, i have to meet you.
    signs of your face, slowing your pace.
    i need your guidance, i need to seek my

innervision
    innervision

my pupils dance, lost in a trance.
    your sacred silence, losing all violence.
    stars in their place, mirror your face.
    i have to find you, i need to seek my

innervision
    innervision
    innervision

it's never too late to reinvent the mind that goes still and brings forth energy and life that can give you force.
    it's never too late to reinvent the mind that goes forward and brings forth energy and life that can give you force.

vision!!

innervision, innervision, innervision.
    innervision, innervision...

your sacred silence, losing all violence
  • soz + siki muzik.

system of a down u sevme nedeni.
  • arabeskliği, sertliği ve vokali gayet güzel harmanlanmış bir system* şarkısı. bu şarkının sözleri türkçe olsa kimse dinlediğinde yadırgamazdı herhalde.
  • serj tankian bu şarkıda sesine doyabilmemiz için üşenmeyip iki farklı vokal yapmıştır. bence çok da güzel yapmış. harika bir şarkı olması falan bir yana, sırf o vokaller için bile kendini defalarca dinlettirebilecek bir eser. hatta şaheser.
  • lise 2'deydim steal this album çıktığında, bu da albümü almamı sağlayan şarkıydı. hâlâ dinliyorum, hâlâ ilk günkü gibi güzel.

https://www.youtube.com/watch?v=nklhtcw1tia
  • metalle, rock'la ilgisi olmayan arkadaşlara dinlettiğimde "bildiğin damar-arabesk lan bu" tepkilerine neden olan aşmış şarkı. ben ilk dinlediğimde, cidden abartmıyorum, 20-30 defa üst üste dinlemiştim, sonra çabuk bitiyor diye movie maker'da bölüp biçip uzatmıştım, hala da bu uzun versiyonunu dinlerim.
  • star wars serisinin sürekli konuşulduğu şu günlerde içerisinde geçen " it's never too late to reinvent the mind that goes still and brings forth energy and life that can give you force." isyanıyla akıllara gelen şarkı.

system of a down şaheserlerinden biridir.

i have to find you, i need to seek my
    innervision
  • hiç bıkılmayan $arkılardan biridir.
    aynı zamanda soldier side delisi olanlar için de farklı bir versiyonu bulunmaktadır.
    http://www.youtube.com/watch?v=71-ttsu0gq0
  • ilk dinlediğimde dünyanın en gaz parçası bu lan dedirten parçadır.
    dinledikçe duygusala doğru kayıyor ilginç bir şekilde.
    i have a hooooome..
  • sınav dönemlerinde uyumamak için sesini sonuna kadar açıp dinlediğim şarkı. az evvel gördüm klasörde duygulandım lan.
hesabın var mı? giriş yap