• 7.44 bakırı bi harikadır. 2 yıl boyunca çeşit çeşit boya-kuaför denedim böyle kalıcı bi "turuncu" yok. hoş her bakır bir gün ölümü tadacaktır ama yine de olacaksa inoa olsun.
  • en güzel renklere sahip, saça ve cilde en az zarar veren l'oreal'in saç boyası. ozellikle sarı saçların dip boyasında, ya da altın sarı, dore sarı gibi sarının tüm açık koyu tonlarında, saçınızın kendi rengi eğer çok koyu değilse en iyi sonucu veren saç boyasıdır. diğer boyalara göre %20 daha pahalı.
  • hayatimda sacimi kendi boyamisligim yoktur. en son pahali istanbul kuaforlerinden birisi artik bayat boyami kullandi nedir..sac diplerimi bile acittilar sagolsun. ya da artik hangi boyayi kullaniyorlarsa bize gostermeden. londradayim su an. bu sehirde kuaforler deli pahali. herkes kendi boyuyor sacini. gittim inoa'nin en dogal rengini aldim bir tup. tum malzemeyi, karistirma seysi neyse tabak gibi onu aldim. firca, plastik eldiven. koydum kafaya kendim yapacam dedim ama korkuyorumda. hic boyamamisim sacimi bugune kadar. bir de ustelik hazir kutuda satilan, herkesin kullandigi market boyasi yerine profesyonel boya aliyorum. ozguvene bak sen yani. sordum kuafore karisim olculerini. geldim eve. karisimlar filan yaptim. ayni kuafor edasi ile. boyadim zar zor saclarimin diplerini banyoda. heryer birazcik boya oldu ama olacak o kadar. sonuc tek kelime ile muhtesem, dogal, amonyaksiz, kokusuz, inanilmaz besleyici bir boya. cok begendim cok.
  • l'oreal'in bitkisel saç boyası. saçınız inoa ile boyanırken ne bir koku duyuyorsunuz ne de kafanızda bir yanma hissediyorsunuz. saçı besleyeci özelliği oldukça ön planda ve saçı yıpratmıyor. yağ iletim sistemi sayesinde boya saça daha iyi iletiliyor ve kalıcı oluyor. ürünün sloganı da şöyle: eskiden saç boyası vardı şimdi inoa var.
  • maliyetli bir boya markası. içeriğinden dolayı senelerdir bunla boyardım küllü tutturabilmek için ama çabuk akıyor ve doreleşmeye başlıyor saç. tabi ben 20 lik oksidan kullanmıştım hata ettim. 6.1 gibi küllü kumral saç için ve doreliği de olmasın istiyorsanız 10 luk oksidan kullanılsa daha iyi sonuçlar alınabilir bence bu boyayla. tabi yine de kuaförünüze sorun.
  • ayila bayila boyattigim marka. 16 yasindayken saclari beyazlamaya baslayan bir insan olarak, gebe olmam dolayisiyla saclarimi olabildigince boyatmamaya ozen gosterdim. ılk aylarda surekli sacimi tepeden toplayarak vs bunu basarabildim. ancak 28 yasindaki su halimle bildigin 60 yasindaki teyze gibi dolanmaya baslayinca el mahkum piyasadaki en kaliteli boya olarak bilinen bu boyayla boyatmak zorunda kaldim. hakikaten kokusuz ve simdiye kadar boyattigim en guzel bakir kizil sac rengine sahip oldum ama organik morganik degil. baktim icerigine elli bin tane kimyasal iceriyor maalesef. sac boyalarinin henuz kanitlanmis kanserojen ya da teratojen etkileri olmadigi icin vicdanimi rahatlatmaya calissam da, dogacak kizima kotuluk yaptigim dusuncesi beni kahrediyor. 9 ay yamali bohca gibi saclarla dolasmak daha iyi sanirim.
  • bunu kesinlikle kuaför yapmalı. sizin yapabileceğiniz bir boya değil seklinde satarlar. jiletine sarip sicakta beklemek gerekiyormuşya. boyanın"mercedesi" der kimi kuaför. salt boya fiyatinin 4-5 katindan aşağı boyanmaz. kendi açıcısını alıp uygun miktarda karıştırıp boyayabilirsin.
  • l'oreal'in amonyaksız sloganıyla piyasaya sürdüğü iddialı saç boyası. amonyaklı boyalardan az biraz pahalı. şimdilik sadece kuaför salonlarında bulunuyor/ uygulanıyor. saç boyası alerjisi olanlara iyi bir alternatif gibi görünüyor.
    bir de sitesi varmış.

*
hesabın var mı? giriş yap