şükela:  tümü | bugün
  • a blok ve b blok olmak üzere iki bloktan oluşan fakültedir. fakültenin dış görünüşü, kampüs içerisindeki birçok fakülteye göre eski olmasına rağmen fakülte, iç görünüş bakımından otantik bir görüntüye sahiptir. a blok ve b blok arası yürüme mesafesinin süresi, yaklaşık olarak üç dakikadır. a blok, iktisadi ve idari bilimler fakültesinin hemen yanında yer alır. b blok binasına en yakın yerler ise, güzel sanatlar fakültesi, yine iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve çardak cafedir. eğitim fakültesi ayrıca genel olarak deneyimli ve kaliteli hocalara sahiptir.
    edit: güzel sanatlar fakültesi, aynı zamanda eğitim fakültesi c blok olarak geçiyor imiş.
  • üniversitede yaz okulu açılmasına rağmen; yaz okulu açılmayan fakülte(lerden biri).

    '' fakültemizin 11.03.2015 tarih ve 2015/01 sayılı fakülte kurulu kararı ile, fakültemiz bölümlerinde yaz okulu programının açılması uygun görülmemiştir. '' şeklinde bir duyuru yapılmış dekanlık tarafından. nedenini niçinini biz bilemiyoruz tabi.
    kaynak: [https://www.inonu.edu.tr/…r/cms/egitim/duyuru/13295 https://www.inonu.edu.tr/…r/cms/egitim/duyuru/13295]
  • yazın tadilata başlamışlar. tuvaletler halen inşaat halinde duruyor. öğrenciler farklı binalara gitmek zorunda kalıyor. okul açılalı iki ay oldu halen tuvalet, lavabo yok. lan bari birini yaparken diğeri sağlam dursaydı sırasıyla yapsaydınız. böyle rezillik olamaz.