1. genelde evliliğe giden yolda, kendisine yapılan "inşallah evlenirsiniz" minvalindeki dileklere verilen cevaptır. bunu diyen "burcucum çok güzel çıkmışsın" da der. görüldüğü yerde kaçılmalıdır.
 2. son zamanlarda gördüğüm en yaratıcı görsellerden birisi. bu görsel milletin telefonunda falan var hep ama internet üzerinde aratınca bulamadım bir türlü, ben de kendim telefondan atıp upload ettim. bu fotoyu bilen herkes bir de boynunu büküp "inş cınığm yaağ" diye dolanıyor. herkesin söyleyiş şekli de aynı bir de, uff snne be slk gibi bir şey olur yakında bu da.

  http://i.imgur.com/90ahtkw.jpg

  ha bir de unutmadan:

  (bkz: devran çağlar)
 3. içgüdülerinize göre, söyleyen kişinin niyeti, samimiyeti ile ilgili olarak değerlendirme yapılır.
  bazı çıkan bir ağızdan kulaklarınızı tıkamak isterken,
  başka insanın başınızı omzuna yaslamak isteyebilirsiniz.
 4. az önce ilgili fotoğrafı "tüm dileklerini içinden geçir, sonra eke tıkla" başlığı ile bir kaç arkadaşıma paylaştım. gelen cevaplardan anladığım; sevgili devran'ın iyi niyeti, bilmem kaç kişiye gönderilmesi gereken spam mailler kadar etkili değil, hep benzer cevaplar döndü "çok kötüsüüün" ^^
 5. konu futbol olup drogba versiyonu beklenmedik bir anda çıkarsa karşına yarma potansiyeli yüksek oluyor. yalnız bu da "bamyayı salmak" gibi klişeleşecek bir süre sonra ve çekilmez bir hal alacak. bir işin bokunu çıkarmadan son veremiyoruz millet olarak.