• sitelerinden kitap almaya çalışırken kredi kartı sorunu çıkmıştı. durumu anlatan bir mesaj attım. ertesi gün geri dönüş yapıp "adresinizi gönderirseniz, ilginiz için size kitap hediye etmek isteriz" dediler. şark kurnazlığıyla önceki gün sorun yüzünden alamadığım kitabın ismini ekleyerek adresi mail attım. ertesi gün kargo geldi ve bana moliere'in cimri'sini göndermiş olduklarını gördüm.

pr çalışmalarında başarılı oldukları kadar verdikleri ayar da kapak niteliğinde.
  • istiklal caddesi'nin en büyük kitapçısı. dört katlıdır. robinson crusoe 389 bir, burası iki, bir de yky var cadde üzerinde. insan yayınları'nın kitapları %20 indirimli geri kalan tüm kitaplar etiket fiyatına satılıyor. giriş katta çalışan erkek eleman gayet insancıl... çulsuz olduğumu anlayınca ucuz kitap bulabileceğim bir yer tarif etti kaşla göz arasında. sırf bu yaklaşımından ötürü etiket fiyatına kitap alıcak olursam burdan alıcam. evet, gün gelicek yapıcam bunu!? etiket fiyatı, üst rakam, piyasa kazık, overload!
  • teşhirdeki kitapları streçle kapladıklarını görünce nasıl kaçacağımı şaşırdığım kitapçı. ne o öyle, şarküteri mi orası?
  • hala yeteri kadar güzel değerlendirilemeyen kitabevi. üst katları sadece enfes, ama açmıyorlar herkese. nedendir? sormak lazım.
    bi de farklılık yapsa, indirim yapsa en güzel mekan olabilir
    ama her şeyden önemlisi, insan yayınları gibi eserlerinin tamamına yakını islam kültürüne dair olan bir yayınevi neden böyle bir mekan açma ihtiyacı duyar? buna inşallah birgün biri cevap verir. hayır tebliğ falan filan denebilir belki de öyle de bir havasının olmadığı aşikar
  • piyasadaki diğer sitelere göre daha uygun fiyatla satış yapan online kitap satış sitesi. sürat kargo ve mng ile çalışyıor efendim. ürün çeşidi gayet iyi ama 39 tl ve üzerine kargo bedava kampanyasını kaldırmış sanırım.
  • arama motoru düzgün çalışmayan site.
  • istiklal caddesi'nde yer alan nezih bir mekan. -nezih bir mekan dememin sebebi, içinde çay içerek kitap arayabiliyorum-

içinde çalışanlar gerçekten çok kaliteli ve yardımsever kişiler. bunun nedeni burayı yöneten kişilerin insan ilişkilerinin ne kadar iyi olduğu ve ne dende kaliteli kişiler olduğunu gösterir. bu mekanda aradığınız tüm kitapları bulabilirsiniz.
  • 50 yıllık mısırlı triko binasında* haziran ortasında açılacak 7-8 katlı kültür merkezi. yerli yabancı onbinlerce kitabın yer alacağı mekanda ayrıca sergi salonu olarak da kullanılacak bir katta imza günleri, söyleşiler ve seminerler düzenlenecekmiş.

(bkz: merakla bekliyoruz)
  • derin tarih dergisinin mayıs ayındaki toplatılan malum yayınından sonra bile hala dergiye düzenli ilanlar veren, destek olan kurumdur.

"insan kitap"
  • insan yayinları bünyesinde açılmı$ kitabevidir.
hesabın var mı? giriş yap