1. gereksiz yavaşlığından dolayı insanı sevdiğiyle barıştırmaktansa bi git allasen dedirten bir şarkı.
  2. amerika, ingiltere ve bilimum ecnebi ülkelerdeki müzik listelerini darmadağan etmiştir.
  3. (bkz: hayret bir şeysin)

insan sevdiğini böyle üzer mi
    aklına estikçe çekip gider mi
    böyle birdenbire bu aşk biter mi
    akıl almaz birisin
    hayret bir şeysin
    ...
  4. süper bir pepee şarkısı ki sözlerini de yazayım tam olsun:

insan sevdiğini hiç üzer mi
    sebepsizce hiç ona küser mi
    eğlenerek oynamak varken
    ardına bakmadan hiç gider mi

çok haklısın be pepe. yani bi büyü, senle şöyle bi akşam karşılıklı rakı içelim. çocuksun şimdi olmaz. yahut ben rakı içerim sen sütle takılırsın. ama çok haklısın lan. insan sevdiğini hiç üzer mi? hiç! göt bunlar, sen onlara bakma ablam. gel biz senle saklambaç oynayalım.
  5. şöyle de bir alternatifi çıkmış, pek de güzel olmuş.
  6. pepee'nin çeşitli popçulardan çok daha başarılı olduğunu düşündürttü bana. ne bileyim sadece kafiyeden oluşan absürt kelime topluluğu gibi değil filan ya hani.

yani tamam bi çok şarkısıyla dalga geçtim filan ama peppeğ pepppeeğ çok üzülüyoğğğrr şarkısını da yanında rakı içilebilecek kadar acıklı bulduğumu itiraf etmem lazım.

güzelmiş bu şarkı, beğendim.

yazın güzel bir mix filan bi parlatsak her türlü gideri var.
  7. maruz kalan neslin gelecekte harap ve bitap olmasına sebep olacak şarkı! emolardan, apaçilerden daha tehlikeli bir şey geliyor, ülkece uyuyoruz.

bu kadar gerçekçi, bu kadar travmatik olamaz bir 3-6 yaş çocuk programı şarkısı arkadaş, bildiğin rakı sofrasında üzer be, gider de şerefsizler modu için yazılmış sözlere sahip.

ama bunu izleyip de pepeee diyerek aşkı bulmamak mümkün değil! bir de ardına bakmadan hiç gider mi kısmında bir koşup gelmiyor mu kerata, al çekirdekten besle evlat olsun eş olsun hayatında olsun yeter!

insan sevdiğini hiç üzer mi hakkında bilgi verin