şükela:  tümü | bugün
 • acıklı ve manalı bir pepee şarkısı daha.

  https://www.facebook.com/…o.php?v=10150914508425241
 • gereksiz yavaşlığından dolayı insanı sevdiğiyle barıştırmaktansa bi git allasen dedirten bir şarkı.
 • (bkz: hayret bir şeysin)

  insan sevdiğini böyle üzer mi
  aklına estikçe çekip gider mi
  böyle birdenbire bu aşk biter mi
  akıl almaz birisin
  hayret bir şeysin
  ...
 • süper bir pepee şarkısı ki sözlerini de yazayım tam olsun:

  insan sevdiğini hiç üzer mi
  sebepsizce hiç ona küser mi
  eğlenerek oynamak varken
  ardına bakmadan hiç gider mi

  çok haklısın be pepe. yani bi büyü, senle şöyle bi akşam karşılıklı rakı içelim. çocuksun şimdi olmaz. yahut ben rakı içerim sen sütle takılırsın. ama çok haklısın lan. insan sevdiğini hiç üzer mi? hiç! göt bunlar, sen onlara bakma ablam. gel biz senle saklambaç oynayalım.
 • 4-6 yaş grubuna hitap eden pepee'nin yeni şarkısı. işin trajikomik yanı o yaş aralığını geçeli 20 sene filan oldu ama ben yine de şarkıdaki sorulara cevap bulamıyorum.

  (bkz: türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular)
 • şöyle de bir alternatifi çıkmış, pek de güzel olmuş.
 • pepee'nin çeşitli popçulardan çok daha başarılı olduğunu düşündürttü bana. ne bileyim sadece kafiyeden oluşan absürt kelime topluluğu gibi değil filan ya hani.

  yani tamam bi çok şarkısıyla dalga geçtim filan ama peppeğ pepppeeğ çok üzülüyoğğğrr şarkısını da yanında rakı içilebilecek kadar acıklı bulduğumu itiraf etmem lazım.

  güzelmiş bu şarkı, beğendim.

  yazın güzel bir mix filan bi parlatsak her türlü gideri var.
 • maruz kalan neslin gelecekte harap ve bitap olmasına sebep olacak şarkı! emolardan, apaçilerden daha tehlikeli bir şey geliyor, ülkece uyuyoruz.

  bu kadar gerçekçi, bu kadar travmatik olamaz bir 3-6 yaş çocuk programı şarkısı arkadaş, bildiğin rakı sofrasında üzer be, gider de şerefsizler modu için yazılmış sözlere sahip.

  ama bunu izleyip de pepeee diyerek aşkı bulmamak mümkün değil! bir de ardına bakmadan hiç gider mi kısmında bir koşup gelmiyor mu kerata, al çekirdekten besle evlat olsun eş olsun hayatında olsun yeter!
 • enteresan... bir pepe veled-i bok şarkısıymış. bu soruya insan asıl sevdiğini üzer şeklinde cevap vermek yerinde olur tabi. sebepsizce nazını balını çektiğimiz insanlar hep sevdiklerimizdir zira. he bazen andavallığımız tutuyor sevmediğimiz insanın bile yeri geliyor kahrını çekiyorsun. e sevdiğim de üzemeyecekse şimdi..

  bana bakma, ben kimseyi üzemedim lan pepe. sen daha takıl eğlence oyun küsmek falan. küstüğünü bile anlamayacaksın insanların gün gelecek. böyle surat edeni var, trip atanı var, ne bileyim ağır laf edeni... yaa işte.

  bir pepeyle konuşmadığımız kalmıştı anasını satayım..