şükela:  tümü | bugün
 • aslında durum tam olarak şudur: her doğan insan doğuştan geçici olarak kısırlaştırılmalıdır. çiftler çocuk sahibi olmak istediklerinde yoğun bir eğitim programına tabi tutulmalı, psikolojik testlerden geçirilmeli ve sonuç olarak başarılı olanlara maddi durumları da göz önünde bulundurularak belli sayıda çocuk sahibi olmalarına izin verilmelidir.

  özellikle doğu illerinde acilen uygulanmalıdır.

  bak o zaman terör de, çocuk istismarı da, cinayetler de, her türlü şiddet de önemli ölçüde azalıyor mu azalmıyor mu! insan sayısı azaldığı için trafik sorunu da çözüme ulaşacaktır. çevre kirliliği de büyük oranda yok olacaktır.

  tabi sorun şu: bu testi kim yapacak? hangi eğitimler verilecek? sınav sistemi nasıl olacak? çünkü bu ülkede sınavlar büyük sorun. torpil falan da olur.

  insan haklarına korkunç şekilde aykırı olan bu uygulama bence şahane.

  salak salak iki dakika sevişip hamile kalıp " yeaaaa ben bu çocoğo istemiyordom hadi çöpe atalım." diyen mallar hamile kalmayacak ve zamanla bu mallar yok olacak.

  aynı şekilde kedi gibi her sene doğum yapan, çocuklarının adlarını dahi karıştıran, kaçıncı sınıfa gittiğinden bihaber olan, bırak psikolojik olarak gelişimini desteklemeyi çocuğunun varlığını bile umursamayan sözde ebeveynler de yok olacak.

  belki bu ülkede yaşayan ve hayatı boyunca hiç tacize uğramamış kadınlar bile var olacak bir gün.

  yere tükürmeyen ve küfür etmeyen erkekler var olacak.

  otobüse binerken sıraya giren bir insan topluluğu ile karşı karşıya kalacağız.

  havuza işememesi gerektiğini bilen ve gerçekten işemeyen insanlar çoğalacak.

  çocuğuna "onay" "izin" "sınır" kelimelerini hakkıyla öğretecek ebeveynler olacak belki de. hadi bunu çocuklarınıza izletin
  başkasının haklarına riayet eden, haksızlık yapmayan, adil insanlarla dolu bir toplumda yaşarız işte.
 • (bkz: tamam)
 • türkiye'deki mevcut siyasal islamcı iktidar tarafından uygulandığı takdirde, sadece kendilerine oy verecek insanların üremesi ile sonuçlanacak olan; insan haklarına ne kadar aykırı olsa da ileride bir yerde gerekli olacak gibi duran uygulama.

  şu videoda, özellikle 1900'lü yıllardan sonraki popülasyon artışını görünce insan ister istemez "bu kadar insan ne iş yapacak, nasıl doyacak?" diyebilir.

  (bkz: nereye sıçacaklar)
 • saklı seçilmişleri bir okuyun derim bu konu hakkında.
 • valla atmosfere gaz mı salınacak, yoksa havadan kısırlaştırıcı virüs mü atılacak, ne olacak bilmiyorum ama insan üremesi kesinlikle durdurulmalı.

  aklı başında insanlar zaten en fazla iki çocuk yaparken; eğitimsiz, cahil, fakir insanlar allah ne verdiyse çoğalmakta. üstelik bu aşırı üreyen insanlar çocuk yetiştirme konusunda sıfır bilgiye sahip, bomboş insanlar dolayısıyla çocukları da kendileri gibi yetişiyor.

  özellikle hindistan, çin, bangladeş gibi sefil ülkelerin sefil insanları üreme konusunda yarış halindeler. üstelik bu sefil insanlar o kadar çok ürüyorlar ki, çoğu batı taraflara göç etmek için harekete geçmiş durumda.

  dünya kaynakları kıt, tabiat bozuluyor, ekolojik denge tehlike altında; tüm dünyanın ortak bir program ile insan üremesini durdurması gerekiyor.