şükela:  tümü | bugün soru sor
  • duygusal hafıza sıfırlansın
  • -uyku ihtiyacı kaldırılsaydı isteyen özel olarak eski sürüme geçebilir.
    -sevsen de sevmesen de odaklama özelliği sayesinde odaklanabilseydin.
    -penis kapama tuşu olsaydı. bazen kafasına göre hiçbir şey yokken bile kalkabiliyor orospu çocuğu.
    -vücut kıl oranını ayarlama şansı. direk sıfıra çekerdim amk
  • 1. kanser bug’ı çözülmeli, benim fikrimce en acil çözüme ulaşması gereken sorun o.

2. şu regl olayını bir halledin be arkadaş. olmasın da demiyorum bak yılda bir falan olsun, razıyım.
  • kesinlikle duygulara on/off tuşu eklenmeli. bazen merhameti kapatarak yaşamak istiyor insan.
  • konuşmadan bir şeyleri anlatabilmek. sessizce iletişim kurmak hatta belki de telepatik olmak.
  • koltuk altı terlemesi. babamın genlerini sikeyim, çeşme gibi terliyor. bu sorunun giderilmesini talep ediyorum lütfen. bir de uyku. ne işe yaradığını biliyorum ama çok gereksiz. 1 2 saat yeterliydi. 8 saate ne gerek var. zaten ölümlüyüz, hayatın 3 de 1'i uykuya gidiyor. ha bir de kolay değiştirilebilir karaciğer. sürekli içiciyiz.
  • gamsızlık
  • görülen rüyaları unutmama özelliği gelmeli muhakkak. sağlık, uyku, yaşam süresi gibi alanlar öne çıkıyor ilk planda ama rüya görmeyi çok seven kişiler için de bu özellikle gelse mükemmel olurdu. hatta biraz daha ileri gidip, rüyaların kaydedildikten sonra film tadında izlenmesi de sağlansa hayatla bütün bağımı koparabilirdim sanırım. günün yarısında uyuyup yeni dünyaları keşfederken diğer yarısında da bu yeni benleri izlerdim, o an rüyamdaki hisleri de birebir yaşarsam olağanüstü olurdu tabii ki. neyse abartmaya gerek yok.
  • pipi pnp(plug and play) olmalı. gereksiz yere vücutta yer kaplayıp olur olmadık ayaklanıp "am mı lan o" fikrini beyne iletmemeli. ayrıca skinny jean giyen insanları da kıskanıyorum ve bu pipi denen lanet yüzünden giyemiyorum çünkü bir türlü rahat edemiyorum içinde. tak kullan olsa çıkarırsın koyarsın cebine, kot mu giyersin tayt mı giyersin ne istersen giy. kalkıp durmaz da. lazım olunca kullan.

edit: al bak işte teoman dinlerken kalktı. kim bilir güzel bir gün şarkısını dinlerken kimi düşündüm de o anıyı bulup getirdi bana yavşak.
  • yatağa yatar yatmaz uykuya dalma özelliği