• 1. kanser bug’ı çözülmeli, benim fikrimce en acil çözüme ulaşması gereken sorun o.

2. şu regl olayını bir halledin be arkadaş. olmasın da demiyorum bak yılda bir falan olsun, razıyım.
  • konuşmadan bir şeyleri anlatabilmek. sessizce iletişim kurmak hatta belki de telepatik olmak.
  • koltuk altı terlemesi. babamın genlerini sikeyim, çeşme gibi terliyor. bu sorunun giderilmesini talep ediyorum lütfen. bir de uyku. ne işe yaradığını biliyorum ama çok gereksiz. 1 2 saat yeterliydi. 8 saate ne gerek var. zaten ölümlüyüz, hayatın 3 de 1'i uykuya gidiyor. ha bir de kolay değiştirilebilir karaciğer. sürekli içiciyiz.
  • görülen rüyaları unutmama özelliği gelmeli muhakkak. sağlık, uyku, yaşam süresi gibi alanlar öne çıkıyor ilk planda ama rüya görmeyi çok seven kişiler için de bu özellikle gelse mükemmel olurdu. hatta biraz daha ileri gidip, rüyaların kaydedildikten sonra film tadında izlenmesi de sağlansa hayatla bütün bağımı koparabilirdim sanırım. günün yarısında uyuyup yeni dünyaları keşfederken diğer yarısında da bu yeni benleri izlerdim, o an rüyamdaki hisleri de birebir yaşarsam olağanüstü olurdu tabii ki. neyse abartmaya gerek yok.
  • fon müziği. sürekli arkada çalsın ama şarkıları kendimiz seçebilelim. spotify gibi bir şey olabilir, telifle bireysel uğraşmayalım.
  • unutma butonu. seni üzen veya yıpratan kişileri/ olayları tek tuşla silebilmek güzel olurdu.
  • önbelleği silme ve unutma tuşu

ciddi cevap verecek olursam 3 boyutun ötesini algılayacak sensörlerimiz olmalıydı zaten bu olsa bilimle beraber yukarıdaki herşeyi de gerçekleştirirdik
  • (bkz: uyanıkken uyumak)
    icat edilmesi durumunda evren yerinden oynar. insanın ömrü uzar. resmen devrim olur insanlıkta. imkansız mı? bence imkansız diye bir şey yok.
  • guncellemeleri istedigimiz zaman yukleyebilmek.
  • kisa sureli hafiza kaybi istiyoruz
hesabın var mı? giriş yap