şükela:  tümü | bugün
 • yumuşak yerine (bkz: sert plastik) kullanımı ki hala çok pahalı model ve markalarda ön konsolda (bkz: yumuşak plastik aksam kullanmayan hayvanlar var).parça temininin güçlüğü ve (bkz: otomobilden gelen garip sesler)'in oluşu ki bir kısmı ilk saydığımla ilintili.

  tabii bazı modellere özgü olanları var:(bkz: alfa romeo giulietta)'daki eğreti plaka yeri ki o güzelim otomobili almamamdaki en önemli neden.

  çok basit ve masrafı görece düşük olan,(bkz: deri direksiyon) ve(bkz: deri vites topuzu),(bkz: ön-arka park sensörü)veya (bkz: geri vites kamerası),(bkz: kol dayama)vb. özellikleri 10bin bazı markalarda 30bin tl+ extra ile görebilirsiniz.aynı motor ve karosere sahip araç arasında bu kadar fiyat farkı olması da insanı alacağı araçtan vazgeçirebilir.sanki o fazladan para sizi rahatsız edecek gibi gelir.

  buradaki kıstas için,
  tipi ve motoru hariç diyelim;çünkü bu özelliklerde-size göre-yeterli olmayan otomobilleri zaten gözardı etmiş ve beğenmemişsinizdir.

  bazen herşeyi ile beğendiğiniz aracın yakıt ve hızlanma verileri kitapçıklardaki gibi değildir.o yüzden internet daha güvenilir bir kaynak.

  not:buraya (bkz: yılmaz özdil) ya da (bkz: forum) esprisi gelebilir.gerçekten boşluk kullanarak yazılan yazıları okumak daha kolay ve akıcı oluyor.
 • içeriden bir yerlerden tıkırtı sesleri gelmesi
 • - ekşi sözlük reklamlarına denk geldiğim tüm ürünler ve otomobiller.
 • opel olması yeterlidir.

  (bkz: gurses opel rezaleti)
 • volkswagen marka olması başlı başına bir sebeptir. sürekli olarak yağ eksilten ve arıza çıkaran tsi motor ve on bin km dolmadan bozulan dsg şanzımanı oldukça soğutmuştur volkswagen'i şahsımdan.
 • opsiyon adı altında soygunculuk.

  bir araba düşünün ki aynı müzik sisteminde tek satır renksiz* ekran, 3 ve 5 satır renksiz ekran olsun, standart renkli ekran olsun bir de ekstra sony marka müzik sistemi ve ekranı olsun. bu sisteme navigasyon da eklenirse 2000 tl daha istesinler. zaten altyapı hazır yaptıkları alt tarafı yazılımdan açmak. bu kadar kasacağınıza koyun bir android sistem. allwinner 4 dolara 4 çekirdekli soc satıyor. fazlaysa 2 dolara 2 çekirdek alın ölücüler. sizin o son model ekranınız bile basmatik ve kağnı gibi. insan para istemeye utanır.

  gerçekten maliyeti fazla olan bir sürü hava yastığı içeren güvenlik paketine, büyük janta, doğru düzgün süspansiyona para iste anlarım da 3 kuruşluk sis farına veya doğru düzgün bir multimedya sistemine 2. el efsane kasa corolla parasına sahip olmak koyuyor.
  adamlar 80 bine c sınıfı araba satıyor ama baz donanımda farlar standart. ışık dağılıyor ve yolda önünü göremiyorsun. kaç para ulan bir mercekli far?

  arabada usb olsun dersen bile iphone 7 parası vermek zorundasın. araba mı alacaksın? devletten tut araba üreticisine oradan sokaktaki değnekçiye kadar düzmek için sıraya geçmişler.
 • toyotası olanların sıralayamayacağı nedenlerdir.