• mısırda yaşanan talihsiz olaylardan bahsederken, orada en azindan asker var, denmesi. askeri darbe den bahsediyoruz, bir oyundan değil..
  • benim paramla benim oğlumu vurdular, ben katilim

ne olur gitme ali. ne olur gitme, bizimle kal.
  • sadece spor(!) amacli bulusulmus disiyle sabahin korunde disarda kosmaya karar verilmistir.
    kendisini motive ettigi sekilde baska birine ulasmaya calisan sirjohn, kosunun basinda 15 dakikalik bir nutuk atar. bir saat gecmeden iyice yavaslanir. konu duygusala baglandi baglanacak.

ne sorulursa sorulsun, bir mazeret duyulacagindan emin olarak, duymak istemeye istemeye:

- iyi misin?
    + iyiyim de... gozlerim terliyor.
  • "ne kadar çok kilo almışsın" cümlesidir. arkasından gelen cümle çok daha vahim; biraz zayıfla!

an itibariyle yıkıldığım andı. heleki bu cümle eski sevgili tarafından kuruluyorsa ölümden sonra acıların en büyüğünü yaşıyorsunuz demektir.

birtakım bahaneler sundum (senden sonra toparlayamadım vs.) ama hiçbiri işe yaramadı cümle bitmeden üçüncü darbe geldi... (zayıfla) !!!

düşman başına dostlar!
  • evliliklerinde 60 yılı geride bırakan 80 yaşında bir adam ile 76 yaşında bir kadınla aşk, evlilik, ilişkiler üzerine sohbet ederken; adam, sevgileri yarınlara bırakmayın minvalinde yaptığı konuşma sırasında eşine olan aşkını da anlatmaya başlar. kendisinin sevgisini sık sık dile getirdiğini ancak eşinden bir kere bile "seni seviyorum" sözünü duymadığını söylediği sırada kadın; "söylemedim, çünkü ben seni hiç sevmedim" der.

odadaki ani sessizlikten sonra adamın gözündeki yaşları fark ederek olay yerinden ayrıldım. taraflar yakın akrabam olduğundan sürekli bir arada olduğum kişiler olmasına rağmen sevgisinin karşılıksız olduğunu hiç farketmemiştim.

aradan iki yıl geçtiği halde hala içimi acıtır.
  • her şeyin eskisi gibi mi olacağını sanıyorsun?
  • -seninle hoşlandığım için değil seninle iyi vakit geçirdiğim için,
    seninle saç rengine zaafım olduğu için birlikte oldum.
    yani anlayacağın benim o piçlerden bi farkım yok. beni hiç tanımamış say hiç olmamış gibi.
  • peki
  • kanka not açıklanmış bizim.
    zönk.
  • "en kötüsü de, hiç kimse "ağlama, değmez!" diyemiyordu... değiyordun.. biliyorlardı..."
hesabın var mı? giriş yap