şükela:  tümü | bugün
  • bence insanın en kendini dinlediği zaman yani gece yatağında, ağlarken bişeylere, sarıldığı tek şeyin yorganı olduğunu farkettiğinde daha çok ağlaması daha çok sarılması elinde tuttuğu tek şeye, tüm bunların anlaşılması - ağlanması - ve yalnızlık yani. duyduğu hisler içinde en öncelik kazananı budur.

geçen farkettim bunu, bir cem adrian gecesinde uyumaya çalışıyorum. yani, ben seni çok sevdim ardından beni affet bu gece ve şimdi rahat uyu nun sonrasında karışık ama insani haller içindeyken.

şimdi kaleden iniş mi olur dinliyorum, bilmiyorum ne olacak. zaten yabancısı değilim kendimin ne olacaksa olsun. kendimden de mi saklayım gözyaşlarımı * burada bir gülücük ama biraz neşesiz.

..

edit: açıkcası bu başlık nasıl olmaz ya filan dedim hatta yine yalnızı yanlış mı yazdım diye birkaç kere de bakmadım değil.
  • kardeşine aslında deneyimli de olduğun bir konuda laf arasında ve yarı geyik bir şekilde basit bir öneri verip sanki yüzyılın hakaretini etmişsin gibi terslendiğin ve üstüne o anda etkisiz eleman olan anneni de akabinde seni suçlayıp azarlar bulduğun andır. gider sümük gibi özür dilersin ki mevzu büyümesin, koca dünyada yapayalnızsındır işte o an, süperdir, muhteşemdir.
    zira böyle küçük şeylerden mutsuz olmayı da bilmek lazım, değil mi mirim?
    evet.
  • ekşi sözlükte başlık altı doldurulan an. en çok da anket kısmı koyar yalnızlığına adamın/madamın.
  • mezardadir herhalde daha once hic tatmadim ama ole olucagini dusunuyorum.
  • haci ben tuvalette cok yanliz hissediyorum. kimse olmuyo yanimda. tek basima takiliyorum.
  • herkesin iyi kötü anılarını anlatırken bi allahın kulununda sen nasılsın? demediği an...
  • etrafında çok insan olmasına rağmen derdini anlatacak kimseyi bulamadığı andır
  • kendisini kimsenin anlamadığı andır.
  • kalabalığın içinde tek başına olduğunu hissettiği andır. (bkz: tıklım tıklım yalnızlık)
  • her ne vesile ile olursa olsun, "beni annemden başka kimse gerçekten sevmiyor"** cümlesini " ne kadar doğru" diyerek kederle anımsadığı an.