şükela:  tümü | bugün
  • atatürk'e hakaret ve halkı kin ve düşmanlığa tahrik konusunda son derece duyarlı, ancak halkın bir kısmına doğrudan köpek diyerek gerçekleşen ikiyüzlülük. alçak değil çukur da değilsiniz. bilmem ki nesiniz ? #71173184 burada biraz sövdüm, içim soğumadı.

pek çoğunuz tanrı inancına sahip değilsiniz. insanı var eden, hayatının devam edebilmesinin sebebi ve her türlü değerin üzerinde olan emek sizin için önemli. yani benim bildiğim sol doktrini budur özetle. insan bütün refahını, mutluluğunu içinde yaşadığı toplumun emekçilerine borçludur. benim bildiğim tanıdığım solcular böyle. ama değişik bir nesil türedi, sol iddiasında ama bunun tam aksi bir tavırla milyonlarca insana hakaret ediyor. hakaret etmek kötü bir şeydir, kabul. ben de ediyorum, özellikle halka sövenlere. orospu çocukluğu zaten orası net. ancak ikiyüzlülük burada da bitmiyor. söz gelimi atatürk'e dil uzatan, eleştiren, hadi kabul edelim hakaret eden birini linç ederken hukuktan dem vuruyorsunuz. halkı kin ve düşmanlığa tahrik vs. bu tavrınız, ekmeğini yediğiniz insanlara karşı nankörlükle birleşince duble ikiyüzlü oluyorsunuz. ha olun, bana ne amk. inşallah tecrit olursunuz, muhacir olursunuz da belki kıymet bilirsiniz.

hasan hüseyin den borçlusun şiirini samimi solcu yazar arkadaşlara armağan ediyorum. sizi tenzih ederim.
  • insanlara çomar diyenlerin ikiyüzlü olduğunu iddia etmesine rağmen yalnızca akp seçmenine çomar diyenlere ikiyüzlü olduklarını hatırlatan bir yazar serzenişi. bu konuda son derece katı eleştirilerim vardır benim de bu yazarla aynı fikirde olduğumu gösteren. tercihleri sebebiyle hiçbir insan evladına en ufak bir yakıştırma bile yapılamaz. ama buraya yazılanlar resmen atatürk'e hakaret edilse de adama çomar diyemezsiniz mesajı taşıyor. atatürk'e hakaret etmek bir tercihse eyvallah. tercihine saygı duyalım hakaret eden çok sayın çomarın.

derim. adam elimde kalmış yalnızca bir kaç kurucu değerin en önemlisine hakaret ediyor. ben de ağzımı havaya ayırıp "yapma kardeş bak, öyle denmez. sen müslüman adamsın. ölmüş adamın arkasından konuşulur mu?" falan diyeyim. kan alırlar kamil, kan.

hatta al örnek de vereyim: (bkz: #71165984).

edit: bkz.