şükela:  tümü | bugün
 • maalesef içinde bulunduğum durum.

  gerçekten tiksiniyorum artık.. nereye baksam birisi birinin kuyusunu kazıyor, arkasından iş çeviriyor, hakkında kötü konuşuyor.. herkes mükemmel ve aynı zamanda herkes çok kötü.. herkes kendini mükemmel sanarken etraftakilerin de aynı derecede boktan olduğunu sanıyor..

  nedir bu çekememezlik, nedir bu tavan yapmış ego.. mutlu olmak gerçekten kolayken onu bu kadar ulaşılmaz yapmak neden?

  lanet olsun ben dahil nerde bir tane insan varsa..
 • kimseye itiraf edemiyorum ama insanlardan tiksiniyorum.
  dunyada 7 milyar insan var benim gercekten sevdiklerim 3-5 kisiden fazla degil.
  bir onlara fedakarlık yapıyorum, bir onlara kendimi ve derdimi ve mevcutiyetimin sebebiyle hayallerimi acıyorum. bir onları tum kalbimle seviyorum!

  gerisi mi? benim için çöpler.
  tiksiniyorum. canlı canlı gözlerinin onunde olsem sadece alkıslayıp keyif duyarlar olumumden.

  bugun metrobuste bir kadın gordum, hamile. ayakta gidiyordu. insanlıgımdan utanım. hemen oturan bir genc oglana "beyfendi kalkın. hamile bayana yer verin." dedim sert bir ses tonuyla. allahtan kalktı.

  insanlardan tiksinmem aramızda sır tamam mı?
  sevdigim 3-5 kisiden biriysen de bana rica ediyorum iyi davran ve sen de sev beni!
  cunku ben senin için canımı veririm!
 • gereksiz, cani sikilan, kompleksli, kisiliksiz, baskalarinin kuyusunu kazmaktan zevk alan, on yargili insan varliginin cok olmasindan kaynaklanir o efendim. tiksinmek yerine birakin herkesi oldugu kadar ve en onemlisi de olmasi gerektigi kadar hayatiniza alin ya da onlarla o kadar paylasin. gerisine kafa sallayin yeter. kimse mukemmel degil. buna biz de dahil.
 • ben gıcık biriyim sanırım ve insanlardan tiksiniyorum
 • hergün yeni bir neden bulabilirsiniz
  kediye tekme atıp ölümüne neden olan cani
 • yoğun olarak hissettiğim duygu. sadece tiksinmek de değil çoğunu atomlarına bölesim geliyor, çünkü her şey hakkında söyleyecek ya da yorum yapacak gücü kendilerinde bulabiliyorlar anlamsız bir şekilde, fakat hiçbir anlam ifade etmeyen suratları zerre kadar umrumda değil.
 • aslınsa insanlardan tiksinme sebebim aynı oluyor. sadece samimiyetsiz, yapmacık insana tahammülüm yok. neysen onu göster , seven sever sevmeyen sevmez. yoksa her insanın kusuru ve kötü özelliği var kimse mükemmel değil ama samimiyetsiz insan beni itiyor.
 • türkiye şartlarında normaldir.
 • tahammül edemiyorum.bir tarafım arkadaşlarını ara çık dışarı yenileriyle tanış eğlen mutlu ol derken diğer tarafım insanların çirkinliğine katlanamıyor.sürekli kendimle savaşıyorum.ne vardı her şeyle ilgili bi söyleyeceği olan beyni boşlardan olsam,ne vardı düşünmeyen sorgulamayan dert etmeyen tasasız biri olsam?