• ki$inin farkinda olmadan da olsa, yaptigi, uyguladigi gereksiz davrani$larin tamamidir.
    cogunlukla etrafi rahatsiz ettiklerinin farkinda degillerdir, genelde uyarilma ve kalp kirikligiyla son bulan davrani$lar demek daha dogru belkide. takinti ve tik turevleride mevcuttur.
  • bakı$lar.
    itici bakışlar kimi zaman cogu kisi tarafından farkedilmez ama itici bakan insanlar asla yaklasılmaması gereken insan kategorisindedirler
  • erkekleri itici yapan detaylar - kadinlari itici yapan detaylar başlıkları altında detaylıca incelenen detaylar.
  • surekli yaladim, yaliyorum ve yalarim seklinde konusmasi.
  • mükemmel olma çabaları
  • - o ne lan elindeki
    - imdat çekici abi
    - niye lan ?
    - çekici ya o bakımdan eheh
    - hay bacağına sıçtığımın
    - eheheh çekici eheheh
    - sevimli de şerefsiz
  • hümkürme efektini olur olmaz yerlerde, sanki bir yaylada temiz havayı genizden alıyormuş edasıyla uygulayan şahsı muhterem bilimum yurdum insanları..

hanzo
    kıro
    maganda
  • düz kafalılık
    (hem gerçek hem de mecazi anlamda anlaşılmasına izin vardır. hatta isteyen tercih ettiği tek bir tanesini algılayabilir)
  • insanları itici yapan detayları belirtmeye pek hevesli olmak
  • belli bi yas ustu kadinlarda diz uzerine kadar uzanan kalın ten rengi corabın diz altına yuvarlanarak sıvanması. belli bi yas ustu erkeklerde futbol takımı renklerinde alacalı ve sık disli taragin arka cepten cıkarılarak kafadaki kocaman kelin tepesini sag kulak uzerinden sol kulak uzerine kadar uzanarak kapatmaya calısan ve her ruzgarda dagılan 4 tel sacın taranması...itici demek yetmez, gayet kabul edilir bi bosanma sebebi de olabilir die dusunmekteyim...
hesabın var mı? giriş yap