şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: tabi lan manyak mısın) adamlar imam hatiplerde okudular, iş hazır, maaş hazır. biz diplomamızla sürünelim.

  iş kurup çuvalla para kazandılar. basında reise 2 güzel söz söylenenin, ıstırırım diyenin vergi borcu silindi, örtülüden azcık pay verildi, ihale mihale işiyle uğraşanlara torpil geçildi. reise laf edenlere hemen maliye gönderildi, sen kimsin köpek bizim reisimize laf edersin!!1!1!1!11

  tarımı köylü filan geçiniz bunları, reis sağ olsun eskiden ekip biçip yorulduğumuz herşeyi ayağımıza getirdi. samanı ayırmak için makina çalıştırmamıza gerek kalmadı, bi alo diyosun dış mihraklar el pençe hemen getirelim abi diyolar. işte türk'ün gücü. biz kemalistler ülke batıyor dedikçe türkiye büyüdü, imf'ye borç filan verdik. zaten reis hep söylüyor, kemalistler hep teröristmiş. öteki heyecanlı gençler, çiçek çocuklardan da değil ha. bildiğimiz harbi teröristlermiş. terörist ne anlar ekonomiden filan?

  devlette bir yerlere geldiler, bakan makan oldular, bakara makara dediler, bağrımıza bastık. aman tanrım ne kadar dini bütün bir siyasetçi dedik. teknolojiden anlamayan adamı teknolojinin başına getirdik ki gençlerimizi yazılıma teşvik için "bulut mulut çok takılmıcan bunlara" desin. takılmayın tabi gençler, takılmadan yazın kodları.

  hele ekonomimiz uçuyor. köprüler, yollar, avmler, evler, apartmanlar... bunlar ülkemizin kalkınmışlığımızı gösteriyor tabi ki. yani rakamlarda öyle çıkıyor, raporlar yalan söyleyecek değil ya! bunlar hep devletin masrafı tabi, o yüzden memura üç buçuk beş buçuk gibi bi zam geldi, buna da şükür. diyanet bi ara coştu, yıllık bütçeyi bitirmek için cumhurreis ile yarışa girdi. sen koskoca reisle yarışabilir misin be? bak noldu, cumhur daha önce bitirdi bütçesini. helal olsun, siyasette israf olmaz. ne kadar lüks olursa diğer devletler bizi o kadar kıskanır. biz kemalistler bunu hep söyledik, eskiden bi ecevit vardı. kendi masrafını cebinden öderdi. işe gidemediği zaman tutanak tutup maaşından kestirirdi filan. geçiniz bunları.

  para lazımsa reis söylesin derhal %40-50-60 zam yaparız. bunca araba boşuna mı alındı? artık herkes lüks araç alabiliyor sonuçta. sokaklar mercedes audi dolu. artık bakanlara her sene yeni araba alınması çok klişe, normal vatandaş mı onlar? yapıştırın uçakları gemileri. bizim kentkartımız, akbilimiz var. basar bineriz.

  bu ülke 15 temmuzu atlattı be kolay mı? reis bi çıkın sokaklara dedi, çıktık. işte halkın beraberliği, milli seferberlik budur. diyanet bize yardım etmek için darbenin ilk dakikalarında selaya başladı sağolsunlar. whatsapptan filan haberleşiyorlar sanırım. ya da neydi o? baylok maylok. gayet güzel bir yazılım bence. bakanlar, damatlar, danışmanlar filan hep onu kullanıyorlarmış. baksanıza hepsi çatır çatır çalışıyorlar. hala göreve devam. 3-5 tane memur da ihraç edilmiş, bu bayloktan hayırlı cumalar filan dememişler mi ne o kısmı tam anlayamadım.

  fetullahın da günahını alıyorlar fetömüş metömüş. böyle kutuplaştırma olur mu! daha düne kadar hoca efendimizdi o, bu hasret bitsindi. hep cehapenin bok yemesi bunlar. yok bütün dairelere sızmış da polisin ordunun başında adamı varmış da sınav sorularını çalmışlar da... geçiniz bunları. müslüman adam başkasının hakkını yemez.

  daha çok yazardım da parmaklarım yoruldu. siz siz olun yeter ki kutuplaştırdınız demeyin gençler. zira o geyik bu yazar arkadaşımızı çok sıkmış.
 • siktirtme belani ertan cay koy isimli deveseviciyi engellemeyi unuttuğumu öğrenmeme yarayan zırvalık.

  (bkz: başlıkları engelle)